Temp klasöründeki dosyalar virüs mü?

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Görselde gördüğünüz gibi bu klasörlerden çok şüphelendim, temp klasöründeler ve bugün ben ses değiştirme programı indirdim kurarken CMD'yi açtı, evet hayır seçeneği sundu bana ben de hemen kapattım CMD'yi. Sonra programı D diskine kurdum sonra virüs olduğundan şüphelendim. Programı silerken hata verdi silinemedi diye ardından program altta açık gözüküyordu, kapattım sonra program files klasörüne geldim programın dosyasını sildim, çöp kutusundan boşalttıkttan sonra içim rahat etmedi hala temp klasörüne bir gireyim dedim ve görseldeki gibi karşıma o dosyalardan bir sürü çıktı. Bu dosyaları temp klasörünün dışında başka klasörlerde aynısını görmüştüm diye hatırlıyorum. Sizce bilgisayarımda virüs mü vardı? Eğer virüs ise nasıl kaldırabilirim?

resim_2021-05-10_000155.png

Bu dosyalar virüs değildir. Büyük ihtimal Voicemod kurdunuz, bende kurarken CMD açılmıştı. Korkulacak bir şey yok. Şüphe duyuyorsanız Kaspersky ile tam tarama yapın.

Maalesef virüs programı tehdit buldu az önce tam tarama yaptım neyapmam lazım?

Hocam virüs var ise o temp dosyaları ile alakası yok. Bende de var aynı dosyalar fakat bilgisayarım temiz.

Geri
Yukarı