Temp klasöründeki mpavdlta vdm dosyası nedir?

benacemiyim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, temp dosyalarını silerken bir hatayla karışlaştım dosyanın içine girdim silmeyi denedim olmadı. İçinde mpavdlta vdm diye dosya vardı ve denemiştim olmamıştı, içim rahat etmedi. Dedim arastiriyim ama bir şey elde edemedim. Bilen biri varsa yazabilir mi?

"MpAvDlta.vdm sorunları genellikle eksik, silinmiş veya Windows yazılımının orijinal yüklenme konumundan yanlışlıkla taşınmış bir dosyadan kaynaklanır. Genellikle VDM dosyasının yeni bir sürümünü yüklemek hataya sebep olan sorunu çözecektir. Ayrıca genel bir temizlik ve önleyici tedbir olarak, ilgili hata mesajlarını önlemek ve tüm geçersiz dosyaları, VDM dosya uzantısını ya da kayıt defteri anahtarı girdilerini temizlemek için bir kayıt defteri temizleyicisi kullanmanızı öneririz."

"MpAvBase.vdm dosyası, temel tanım virüsten koruma modülü içerir. Bu dosya genellikle ayda bir kez Microsoft tarafından güncelleştirilir ve delta tanımları oluşturmak için kullanılan temel virüs bilgilerini içerir.

MpAvDlta.vdm dosyasını virüsten koruma delta tanım modülü içerir. Bu dosya, genellikle birden çok kez günde Microsoft tarafından güncelleştirilir ve son virüsten koruma Bankası oluşturulduğundan bu yana ortaya çıkan tüm değişiklikleri içerir."

Geri
Yukarı