Temperli kasa nasıl kargolanır?

Kadr_yagar

Hectopat
Daha fazla  
Dün bilgisayar kasamı sattım. Ön panel ve yan kapak temperli cam fakat kutusu kayıp. Nasıl kargolayabilirim neye sarabilirim?

Dün bilgisayar kasamı sattım. Ön panel ve yan kapak temperli cam fakat kutusu kayıp. Nasıl kargolayabilirim neye sarabilirim?

Hocam ben kasayı kutuya koydum temperli cam yerine sünger oluyoya beyaz ondan koydum ve o tarafa sabitledim bir şey olmadı ama baloncuklada emliyete alabilirsiniz daha sağlıklı olur.

Kat kat baloncuklu poşete sarıp, uygun karton ile etrafını kapatmak işinize yarar.

Hocam temperli camda kenardan gelen ufacık bir darbe bile kasayı tuzla buz ediyor baloncuklu poşet çalıştıgım yerde çok var sıkıntı ondan yana problem yok ama kenarları güvene alabileceğim bir şey lazım.

Hocam temperli camda kenardan gelen ufacık bir darbe bile kasayı tuzla buz ediyor baloncuklu poşet çalıştıgım yerde çok var sıkıntı ondan yana problem yok ama kenarları güvene alabileceğim bir şey lazım.
İçinden çıkan köpüklerden bulmanız lazım o zaman. Nerede satılır bilmiyorum maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o köpüğü nereden bulabilirimki.
Isı yalıtım malzemesi satan yerlerden strafor köpük diye satıyorlar. Ben de kargo göndereceğim zaman alıp onla çevreliyorum. Bayağıdır almıyorum biraz pahalı olabilir, piyasadan dolayı. Ya da beyaz eşya satan yerlere veya beyaz eşya teknik servislerine de sorabilirsin. Oradan bedavaya temin edebilirsin. Kalın bir köpük kullanman lazım ince olursa darbeyi engellemez. Hem köpük hem de cam kırılır.

Geri
Yukarı