Tencent Emülatör PUBG Mobile açılmama problemi

Befehle

Kilopat
Tencent Emülator'den açıyorum oyunu, her şey düzgün ilerliyor fakat yükleniyor ekranına geldiğinde (İpucu yazan ekran) geri ana menüye atıyor. Ana menü ne diye soranlar için uygulamaları açtığımız yer. Bu problemi nasıl giderebilirim? 2. PC'de başıma geliyor bu olay ve o PC 32 bit, yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tencent Emülator'den açıyorum oyunu, her şey düzgün ilerliyor fakat yükleniyor ekranına geldiğinde (İpucu yazan ekran) geri ana menüye atıyor. Ana menü ne diye soranlar için uygulamaları açtığımız yer. Bu problemi nasıl giderebilirim? 2. PC'de başıma geliyor bu olay ve o PC 32 bit, yardım eder misiniz?
Bende de olmuştu sil tekrar yükle ben öyle düzelttim tabii silerken tam sil tencent dosyaları ne appdatada ne de program data da tencent dosyası kalsın.

Oyunu usb yoluyla değil direk tencent üzerinden indirdim ancak hala aynı hata yükleme ekranı geliyor (ipucu yazan kısım) sonra yeniden ana menüye atıyor sistem özelliklerim;

Nvidia GeForce 9500 GT

Intel Core 2 6320 1.86GHZ

3GB DDR2 Bellek

Sistem yeterli değil mi ? 3GB Bellek istiyor işlemci ve ekran kartı biraz zayıf olabilir,zaten 800x600de oynayacağım.

Bilgisayarı yeniden başlattım,aynı sorun gene başladı önbelleği siliyorum, gene olmuyor.
Arkadaşlar yardımcı olacak biri varmı ?
Arkadaşlar yardımcı olacak yokmu ?
Ekran nedense böyle oluyor loading diyor fotoğrafta ki arka plan manzarası yansıyor,parıldıyor birşey gözükmüyor.Loading ekranında bekliyor sonra ana menüye atıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı