Tencent Emulatör PUBG Mobile Açılmama Sorunu

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar sorun başlıkta ki gibi. Oyun son gelen güncellemeden sonra açılmamaya başladı. Silip yükledim, gerekli izinleri verdim, Windows güvenlik duvarını kapattım. Yine de açılmadı. Aşağıda ki ekranda kalıyor.
2.PNG

Hocam ben normalde oynuyordum ama şu sıralar ara verdim. Güncellemeleri yüklemedim yarın senin için yükleyip deneyeceğim. Maalesef şimdi yapamam.
Eğer ben de aynı hatayı alırsam sorun program yüzündendir ama almazsam onu da o zaman düşünürüz.

Maalesef her güncelleme den sonra bu sorunlarla sık sık karşılaşacağız anlaşılan.
Sorunun temel nedeni arkadaşların da belirttiği gibi 1-2 dosya silinmesi.
Sorunu çözmek için oyunun tüm dosyalarını kaldırın.
Orijinal çin sayfasından emülatörü indirin.
Onu kurun daha sonra ise oyunu yükleyebilirsiniz.
Not: Çin sürümünü yüklerken 1 adet çin uygulaması kuruyor. Eğer kurmasına izin verirseniz neredeyse tüm dosyalarınız çince oluyor.
Not 2: Oyunu yüklemezseniz APK ve OBB dosyalarını Es Dosya Yöneticisi ile kurun.

Oyunu tamamen kaldırın. %appdata% konumundan Tencent klasörünü de yedekleyip silin. AndroidTBox varsa onu da yedekleyip silin. CCleaner ile kayıt defterini temizleyin. Sonrasında yeniden kurulum yapın.
Maalesef hocam sorun hala aynı. Antivirüs programını kapatıp kurdum oyunu aynı şekilde kapalı halde girdim oyuna. Yine mavi arkaplanlı ekranda kalıyor. Motor olarak akıllı mod kullanıyorum. Ayarların resimlerini de atayım.

Ekleme:
Ekran Alıntısı.PNG

Ekrana böyle bir şey geldi. Ne yazdığını anlamadım. Oyunu başlat demiyordum bu çıkınca direk kapatıyordum acaba diğer server kapandı mı? Yalnız Vietnamese oyuncusu değilim.

Dosya Ekleri

• 23.PNG
    23.PNG
    7,6 KB · Görüntüleme: 2.183
  • 34.PNG
    34.PNG
    7,7 KB · Görüntüleme: 1.203
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı