Tenda A9 sürekli internet kopması

301230

Decipat
Yer
???
Yakın zamanda taşınınca, interneti değiştirip Millenicom'a geçtik. Odam üst katta olduğu için ve modemde alt katta olduğu için bir Wi-Fi menzil arttırıcı aldık; tenda A9.
Bu menzil arttırıcıdan çok memnundum ki 2 hafta önce kopma sorunları başlayana kadar, sorun tamamen menzil arttırıcıdan kaynaklı, modemde kopma olmuyor. Bunun çözümü nedir? Eğer kesin bir çözüm bulunmazsa Xiaomi'nin Wi-Fi menzil arttırıcıSINI alacağım, tenda A9 120 lira, Xiaomi Wi-Fi Pro 90-100 lira arası bir fiyat ile satışa sunuluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tenda'nın vdsl modemini kullanıyorum aynı sorunları yaşıyorum, hiç memnun değilim. Sanırım kötü bir marka. Xiaomi Wi-Fi menzil arttırıcının çubuk şeklinde olan bir alt versiyonu var elimde ondan memnunum PRO'su tatmin eder.

Tenda'nın vdsl modemini kullanıyorum aynı sorunları yaşıyorum, hiç memnun değilim. Sanırım kötü bir marka. Xiaomi Wi-Fi menzil arttırıcının çubuk şeklinde olan bir alt versiyonu var elimde ondan memnunum PRO'su tatmin eder.
Kötü bir marka olduğunu pek sanmıyorum, 2 aydır kullandığım sürede 2-3 haftadır bir kopma var, ve sadece internet ile alakalı üretim yapıyor Tenda markası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı