Tenda N300 Router internet sürekli gidiyor

oglcnbsrn12

Centipat
Selamlar arkadaşlar.
Tenda N300 Router kullanıyorum. Evde ki ana modem uzak olduğu için bir Access Point aldım. Fakat ev kira ve o Access Point odamın dışında olduğu bir de router aldım.
Access Point'e kablosuz olarak bağlayıp PC'me kablo ile bağlı router.
Fakat internet her gün her saat, kısaca her zaman gidiyor. Oyun esnasına video izlerken vs...
Yardımcı olursanız çok ama çok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

Bende bundan vardı TurkNet kullanıyordum günün belirli saatlerinde kopuyordu resetleyince geliyordu ve servise göndermiştim sorun yok deyip gönderdiler TurkNet'de günde 3 kere komazsa biz bir şey yapamyız dediler gnde 2 kere kopuyordu ve bende Türk telekoma geçmiştim TT net kendi modemini kurdular o zaman altyapım 8 Mbps ve sıkıntılıydı altyapıyı yenilediler94 Mbps oldu kopma sorunumda TTNET'e geçince düzelmişti tenda modem de sıfır gibi duruyor.

Bende bundan vardı TurkNet kullanıyordum günün belirli saatlerinde kopuyordu resetleyince geliyordu ve servise göndermiştim sorun yok deyip gönderdiler TurkNet'de günde 3 kere komazsa biz bir şey yapamyız dediler gnde 2 kere kopuyordu ve bende Türk telekoma geçmiştim TT net kendi modemini kurdular o zaman altyapım 8 Mbps ve sıkıntılıydı altyapıyı yenilediler94 Mbps oldu kopma sorunumda TTNET'e geçince düzelmişti tenda modem de sıfır gibi duruyor.
Tenda'nın sitesinden resetledim ama yine gidiyor...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı