Tenda V300 Nasıldır?

Ocaklı

Hectopat
Daha fazla  
Ben VDSL destekli modem almak istiyorum. En çok alınanlar arasında,

1- TP LINK TD-W9970
2- ASUS DSL N16
3. Ve şu an almayı düşündüğüm Tenda V300 var.

Asus ve TP LINK hakkında olumlu yorumlar olmasına rağmen, olumsuz yorumlar da mevcut. Fakat Tenda hakkında yapılan yorumların çoğu olumlu. Özellikle çekim konusunda. Acaba siz ne diyorsunuz?

Son düzenleme:
Tenda V300 fiyat performans olarak çok güzel bir modem. Bilindik markalardan aşağı kalır bir yanı asla yok. Teknik servisi de çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tenda V300 fiyat performans olarak çok güzel bir modem. Bilindik markalardan aşağı kalır bir yanı asla yok. Teknik servisi de çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Teşekkürler fikriniz için. Ben yazılım konusunu merak ediyorum. Bilindik firmalardan aşağı kalır bir yanı olmamasına rağmen, onlarda olmayan özellikleri de mevcut. Yine de bir sorayım dedim.

Tenda V300 aşağı kalır yanı yok fakat tek olumsuz yönü misafir ağında hız ayarı göremedim. Onun dışında kablosuz sinyali cok başarılı. Benim kişisel tercihim TD W9970'in yenilenmiş hali TD W9977.

Tenda V300 aşağı kalır yanı yok fakat tek olumsuz yönü misafir ağında hız ayarı göremedim. Onun dışında kablosuz sinyali cok başarılı. Benim kişisel tercihim TD W9970'in yenilenmiş hali TD W9977.

Hocam aslında size daha önce söylemiştim. Önce TP LINK W9970 alacaktım. Sonra hakkında ki yorumların daha çok çekim gücü ile ilgili sıkıntı yaşadıklarını gördüm. Sonra ASUS-DSL N16 alayım dedim. Onu tercih etmemin sebebi Yazılımın başarılı olmasıydı fakat, bununda çekim gücü ve sizinde belirttiğiniz kopma sorununu öğrenince vazgeçtim. Şimdi Tendada karar kıldım. Şimdi bir siteden buldum. 1 Aylık 150 TL. Onu almayı düşünüyorum. Çekim gücü başarılı. USB girişi var ve sanırım fiber destekli. Sizin dediğiniz misafir ağı hız ayarının bulunması gerekiyor. Ya gerçekten yoktur yada arayüzü karışık olduğundan gözünüzden kaçmıştır. TD W9977 modemi ise bütçemi aşıyor doğrusu, zaten ortaklaşa alıp kullanacağız interneti arkadaşa modem parası 200 dedim şimdi gidip 250 dersem ayıp olur.

Tendanın yazılım durumunu merak ediyorum. Güncelleme geliyor mu hiç?

@Ocaklı Bir arkadaşa kurulum yaptım ve inceledim. Kesinlikle hız ayarı yoktu fakat güncelleme ile gelmiştir onu bilemem. Güncelleme geliyor mu açıkçası onuda bilmiyorum. Ama gelmesi lazım çünkü kötü ve tercih edilmeyen bir marka değil. Ben şiddetle TD W9977 öneriyorum çünkü 3 anten gerçekten iyi sinyal veriyor. Düşünün bizim ev iki katlı ve modem alt katta. Üst katın modeme en uzak odasında bile 2 diş çekiyor. Asus bu dediğim odaya sinyal vermiyordu.

Tenda V300 çok ısınıyor ve ısınmadan dolayı yavaşlamalar ve donmalar oluyor diye okumuştum Bende Asus DSL-AC51 alman senin için daha iyi olur hem güncel hemde AC destekli bir modem hertürlü işini görecektir.

Tenda V300 çok ısınıyor ve ısınmadan dolayı yavaşlamalar ve donmalar oluyor diye okumuştum Bende Asus DSL-AC51 alman senin için daha iyi olur hem güncel hemde AC destekli bir modem hertürlü işini görecektir.
AirJet sen bi Asus almayın diyorsun bi Asus öneriyorsun. DH Forum ve burada yorumlarına denk geldim kafam karıştı eheheh :D

Geri
Yukarı