Tenda V300 vs Zyxel VMG1312 T20B

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Tenda V300 adlı modemi kullanıyorum gayet memnunum. En ufak sıkıntı yaşamadım.
Söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın, modem biraz fazla ısınıyor ama bir etkisini görmedim.

Son düzenleme:
Tenda v300 kullanıyordum ve Mortal Kombat 11'de bağlantı sorunu oluyordu. Tavsiye etmiyorum.
ZyxeL'i alacağım hocam o halde. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Tenda V300 adlı modemi kullanıyorum gayet memnunum. En ufak sıkıntı yaşamadım.
Söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın, modem biraz fazla ısınıyor ama bir etkisini görmedim.
Teşekkür ederim hocam sağ olun.

Son düzenleme:
Merhaba bende vdsl internet hızına geçeceğim, ve bunun için bir modem almam gerekiyor. Aldığınız modemden acaba memnun musunuz ? Vaad ettiği hızı sunuyor mu ? Ping değerleri nasıl ? Kopukluklar oluyor mu ? Bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim. Benim için oyunlarda lag spike denilen olayın olmaması önemli. yani pingin 20 den 500'e 2-3 saniyeliğine fırlamaması.

Merhaba bende vdsl internet hızına geçeceğim, ve bunun için bir modem almam gerekiyor. Aldığınız modemden acaba memnun musunuz ? Vaad ettiği hızı sunuyor mu ? Ping değerleri nasıl ? Kopukluklar oluyor mu ? Bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim. Benim için oyunlarda lag spike denilen olayın olmaması önemli. yani pingin 20 den 500'e 2-3 saniyeliğine fırlamaması.
Hocam henüz almadım bu hafta alabilirim ZyxeL modemi. Adsl'den Vdsl geçecekseniz ping durumununuz oldukça stabil hale gelecektir. Eğer F/P modem alacaksanız bunu tercih edebilirsiniz.

Hocam henüz almadım bu hafta alabilirim ZyxeL modemi. Adsl'den Vdsl geçecekseniz ping durumununuz oldukça stabil hale gelecektir. Eğer F/P modem alacaksanız bunu tercih edebilirsiniz.
Ne kadara alacaksınız modemi eğer sizinki daha uygunsa ben sizinkini alayım benim bulduğum daha uygunsa size önereyim. ? ve bu arada ben ethernet kablosu ile bağlanıyorum ama diyelim evde birisi internetime bağlandı acaba ping sorunu yaratır mı. bu modemde dual özelliği olmadığı için bir tek aklıma bu takıldı. Geçeceğim paket 75mbps download 8 mb upload bu arada.

Geri
Yukarı