TEOG 450-455 Arası Puan İyi Mi ?

Arkadaşlar bugün cevaplar verildi. Ben bir tek İnkılap ve İngilizce' nin cevaplarını bilmiyorum. Tahminlerimce onlar da şöyleler :

I.DÖNEM SONUÇLARIM:
Türkçe: 17 Doğru
Matematik: 20 Doğru
Din: 20 Doğru
Fen: 19 Doğru
İnkılap: 17 Doğru
İngilizce: 18 Doğru

II.DÖNEM SONUÇLARIM:
Türkçe: 20 Doğru
Matematik: 15 ya da 16 Doğru
Din: 20 Doğru
Fen: 17 ya da 18 Doğru
İnkılap: 19 ya da 20 Doğru
İngilizce: 16 ya da 17 Doğru

Sonuçlar böyle ve ben hesapladığımda tercih puanım 450-455 arası çıkıyor ( Hesaplama sorubak.com sitesinden yapılmıştır). Ankara' da yaşıyorum. Aldığım sonuç iyi mi ?

Kardeşim bunlara kafanı takma. Saçma sapan eğitim sistemleri. Sorunun cevabını verirsem puanın gayet iyi. Süleyman Demirel Anadolu lisesini tercih etmeni öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl sonu notlarınız mı düşük acaba ? Bana göre 460-470 arası gibi bir şey olması lazım. Yanlışlık yaptım, puanınız tam olarak 450-455 gibi bir şey.

@yetkingbr Önerdiğiniz liseyi niçin öneriyorsunuz ? Kendiniz gittinizde mi yoksa giden tanıdıklarınız mı var ?

@Hello Yıl sonu notlarım:

6.Sınıf: 92,38-93 arası birşey
7.Sınıf: 89,82 ( Şimdi kendime çok kızıyorum. Keşke biraz fazla daha çalışsaydım...)
8.Sınıf: Ben 94 ya da 95 getireceğimi umuyorum :)

Bence 450 puan bu sınav için yeterli değil. Çünkü bu sınav geçen senekine göre daha kolaydı. İyi bir liseye hele ki İstanbul için bu puan az.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı