Teog sonrası sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin gibi insanlar yüzünden bazı yerlerde yaş sınırlaması oluyor. Genelde bu yaşta ki insanlar hep atarlı hep bencil oluyor. :kızgın:
Yeter lan ne lan bu forumda sanki bi 14 yaşında ben varım. Ulan 30 tane mesaj atıldı 4 tanesi falan konuyla ilgili. Yetti artık o kadar kişi konuya yardım etmek amacıyla girmez ama laf olsun diye giriyor. Bu mu yardımcı olmanız sizin. Anca aşşağılayıp ön yargıyla yaklaşın. Herkes kendi egosunu tatmin etmek için bişeyler yazıyor. Forumu da körelttiniz kendinizi tatmin etmek için. Ayrıca bu moderatörler de bi imla yanlışı yapsam ensemde belirir yarım saattir konu kapansın diyorum tınlayan yok.

Yeter lan ne lan bu forumda sanki bi 14 yaşında ben varım. Ulan 30 tane mesaj atıldı 4 tanesi falan konuyla ilgili. Yetti artık o kadar kişi konuya yardım etmek amacıyla girmez ama laf olsun diye giriyor. Bu mu yardımcı olmanız sizin. Anca aşşağılayıp ön yargıyla yaklaşın. Herkes kendi egosunu tatmin etmek için bişeyler yazıyor. Forumu da körelttiniz kendinizi tatmin etmek için. Ayrıca bu moderatörler de bi imla yanlışı yapsam ensemde belirir yarım saattir konu kapansın diyorum tınlayan yok.
Sakinleş önce. O da hatalı sende. Böyle "lan" kelimesini kullanmak hiç hoş değil. Sen kapanmasını belirttin değil mi? Peki bekle ozaman. Kapanır yakında konu. Bu arada arkadaş alıyor bilgisayarı. Kararları kendisinin vermesi lazım. Zorlamayın bir şeylere ikna etmek için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı