TEOG Sonuçları

Valla konuda kitap açmadım diyenler boy gösteriyor, iyi güzel zeka varsa maşallah gerçekten takdir ediyorum o kardeşlerimizi, birde sınavdan çıkınca kitap açmadım gram ders çalışmadım diyip aslında sene boyunca kafasını kitaptan kaldırmayan kolpacı tayfa var, oda ayrı bir durum :D

Kendini kitaplara veren, günde en az 3 saat ödev harici ders çalışan kız arkadaşım benimle aynı liseye düştü. :)
Anlatmak istediğim buydu...
Adam çıkar "abi ben günde 12 saat çalışırım, ben çok çalışkanım" der, biz bunu birinci mi seçecektik. :D

Valla konuda kitap açmadım diyenler boy gösteriyor, iyi güzel zeka varsa maşallah gerçekten takdir ediyorum o kardeşlerimizi, birde sınavdan çıkınca kitap açmadım gram ders çalışmadım diyip aslında sene boyunca kafasını kitaptan kaldırmayan kolpacı tayfa var, oda ayrı bir durum :D
Ben sadece dersi çok dikkatli bir şekilde dinledim. Hoca bir derste tahtaya 5 defa tonlarca yazı yazıp silerdi. Ben sadece en önemli ayrıntıyı not alırdım. Sonra da davranış notum neden düşük. :D Kaynak kitabı okul zorla aldırdı. Evde duruyor, bomboş. Onu bu sene yeni sekizinci sınıftan birine vermeyi düşünüyorum. :)

Seneye de ben gireceğim inşallah :) (Not : Profil'imde ki tarih yanlış. Kayıt olurken bi' an önce kaydolmak istediğimden dolayı, hiç dikkat etmedim oraya..)

Umarım herkes istediği yeri kazanmıştır. :)

Ekran Alıntısı.PNG

SchWil, hayırlı olsun. Merak ettim hangi orta okula gidiyordun?
Muhtar Ahmet Yiğitoğlu Ortaokuluna gidiyordum. Aşağıokçular Ortaokulu diye de geçiyor. Köy okulu, fazla bilinmez. Bizim okuldan sadece 5-10 kişi adam gibi yerlere gidebildi.

Senin isim neydi, belki tanırım. Aynı mahallede oturuyoruz belki. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı