TEOG'a nasıl çalışabilirim?

• Konuyu başlatan Savior
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 15B
S

Savior

Ziyaretçi
Arkadaşlar, ben 8.sınıf öğrencisiyim. Sınava yaklaşık 40 gün gibi bir şey kaldı. Günlük rahat 2,5 - 3 saat çalışıyorum, soru sayısı 150 rahat buluyor ama kendimi derse daha çok vermek istiyorum. Bunun için bana tavsiyelerde bulunur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sınavda heyecan ve stresten dolayı düşük aldım. Puanım 500 üzerinden 395. Her dersten 20 soru var. Türkçe: 17, matematik: 16, fen: 14, inkılap: 18, din: 16, İngilizce: 11. Maalesef İngilizcem berbat.

Matematikten sıfır yanlış yapacaktım, hep heyecandan yapamadım. Bildiğim şeyleri hep unuttum.

Tamam. Sosyal bilimler lisesine gitmeyi düşünüyorum. Taban puanı 400 civarı bir şeydi.

Bende 8.sınıf öğrencisiyim. İlk sınavdan 9 yanlış yaptım. Puanım 462. Bende heyecandan çok basit sorular kaçırdım. 2.sınavda hedefim en fazla 4 yanlış. Günde en az 200 soru çözüyorum. Sende planlı bir şekilde en az 200 soru çözersen iyi bir şekilde hazırlanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı