TEOG'a nasıl çalışabilirim?

• Konuyu başlatan Savior
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 15B
Çok kasıyosunuz farkındaysanız. Ben günde 2 saat çalışıyorum,düzenli tekrar ve soru çözüyorum, zaten bunların dışında TEOG'a nasıl çalışılır buldum, mutluyum. Fakat hepimizin arasında bir rekabet olduğu için,nasıl çalışılacağını söyleyemem. Kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kasıyosunuz farkındaysanız.Ben günde 2 saat çalışıyorum,düzenli tekrar ve soru çözüyorum,zaten bunların dışında TEOG'a nasıl çalışılır buldum,mutluyum.Fakat hepimizin arasında bir rekabet olduğu için,nasıl çalışılacağını söyleyemem.Kusura bakmayın.
Çok mu kasıyoruz? Hayır. İyi bir lise kazanmaya çalışıyoruz. Herkezin IQ'su farklıdır. Bazı öğrenciler 2 saat çalışır konuyu anlar, bazıları 4 saat çalışır konuyu anlar .Şunun şurasında yaklaşık 20 gün kaldı. Bırak da kasalım kendimizi. Ayrıca çok rahat görünüyorsun. Galiba az yanlış yaptın?

tamam dediklerinizi yapacağım özel ders alıyorm zaten günde en az kaç soru çozmem lazım
Günde en az 150 soru çözmen lazım bence. Arttırabilirsen bu sayıyı 250'ye çıkart.

Arkadaşlar ben ilk sınavdan toplam 5 yanlış çıkardım. Puanım 482 fen 1 ing ve dinden de 2 yanlışım var. Kardeş sen güzel bir puan almak istiyorsan en önemli ögrenme yolu dinlemektir.

Hocalarini cok iyi dinlemen lazim(tabii bana dershane cok fayda etti.). İster inanin ister inanmayin ben ilk teogda son günlerde bile tembellik yaptim ve günde 1-2 saat felan calisiyordum. Fakat böyle bir sonuc aldim.

Tabiki tam net isterdim ama fazla calismadigimdan oldu. İngilizcede sıkıntın varsa tavsiyem kelime ve kaliplasmis cümleleri ezberle. Herkese basarilar diliyorum sinav icin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı