Ter kokmanın önüne nasıl geçilir?

Şimdi 10-11 tane cevap verilmiş 2 tanesi roll on kullan demiş, doğru demiş. Beslenmeye değinen arkadaş da doğru demiş Diyetisyen olarak fakat bunun çözümü arkadaşların dediği gibi Deodorant. Arkadaşım, terlemek ve terinin kokması kadar doğal bir şey yok. Bunun önüne de terlemeni engellemeyecek fakat ter kokmanı engelleyecek Deodorantlar mevcut. Roll on olarak Nivea'nın Deep Dimension serisi güzel. Amazonia ve Espressoyu kullanıyorum ben, Dark Wood da güzeldir. Kendisinin sprey versiyonları da mevcuttur.

1705366446685.png

Kış aylarında Espresso, yaz aylarında Amazonia terich ediyorum ama ara sıra çılgınlık yapıp canımın istediğini sürüyorum fark etmiyor. 3 çeşit dediğim gibi Roll On, Sprey ve benim hiç denemediğim Stick versiyonu da var tercih seninn. Cildiye son çare.

Son düzenleme:
Eğer kilonuz fazla ise bu durum normal. Kilo verirseniz sorununuz çözülebilir. Eğer kilolu biri değilseniz cildiyeye gitmenizi öneririm. Kokuyu bastırmak için NIVEA MEN deodorant ya da Old Spice Roll on ve kokusunu beğendiğiniz herhangi bir kalıcı parfüm öneriyorum.

Arkadaşlar lise sondayım. Orta sondan beri çok kötü ter kokuyorum ve bu durumu çözemiyorum. Ne yapsam olmadı kaç tane parfüm denedim her gün sabah okuldan önce akşam okuldan sonra banyo yapmaktan yoruluyorum. Bir de ilk konum birazcık alttan alırsanız sevinirim.

Hocam düzenli şekilde günlük olarak duş ılık su tavsiye ederim haftada bir çıkma hızına göre vücut kıllarının temizlenmesi aynı zamanda roll on ve deodorant kullanımı bunu engeller baskın erkek parfümleri var tavsiye edebileceğim alıp kullanmanı öneririm.

Arkadaşlar lise sondayım. Orta sondan beri çok kötü ter kokuyorum ve bu durumu çözemiyorum. Ne yapsam olmadı kaç tane parfüm denedim her gün sabah okuldan önce akşam okuldan sonra banyo yapmaktan yoruluyorum. Bir de ilk konum birazcık alttan alırsanız sevinirim.
Bir çılgınlık yapıp koltuk altı kıllarını kesebilirsin.

Yediklerine dikket et, bir cilt doktoruna git, old spice ya da rexone 3x kullan.

Hocam duş aldıktan sonra roll on sürebilirsiniz ve yağlı bir nemlendirici kullanabilirsiniz emin değilim ama o da terlemeyi azaltabilir.

Gider gitmesinde sıkıntı yaratıyor işte. Bu arada deodorant kullan bol bol. Blade kullanıyordum iş görmedi. Axe geçtim kesti tüm kokuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı