Tercihen bilim kurgu tarzı dizi veya film önerisi

Star Wars ile bağlantılı. Tek başına izlenince eksik kalıyor. Force'u hiç bilmeyen biri Mandolorian ile evrene başlamaması lazım.
Katılmıyorum. The Mandalorian seyircisinin neredeyse %80'i eski filmleri veya dizileri hiç izlememiş olmasına rağmen beğenmiş durumda. Star Wars'a en baştan başlamayı her zaman çok istemiş ama üşenen biri olarak direkt The Mandalorian'dan başlamak verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Dizi Star Wars evreninde geçiyor ama farklı bir evrendeymiş hissi uyandırıyor çünkü eski hikayelerle neredeyse hiç bağlantısı yok.

Kaliteli bir dizi arıyorum. Yerli yabancı fark etmez. Bilim kurgu tercihimdir. Daha öncesınde the 100 izledim güzeldi. Kurtlar Vadisi önermeyin lütfen.
Fringe izlemediysen çok şey kaybetmişsindir, başla derim.

Eğer korku türünde ve doğaüstü dizilerden hoşlanıyorsanız Supernatural ve The Constantine dizilerine de bakabilirsiniz.

@lyforeid dostum doğru bir şey söyledim?
Groguya Bayb yoda diyenler zaten bu yüsden çıktı. Darksaver hikayesi+mandolorian hikayesi var+şu mavi başlıklı mandolorian bilgi lazım o dizi için.
İnternette nerede aratırsanız aratın, Star Wars'ın 15-20 yıllık filmlerini uzun uzun izlemek yerine direkt Mandalorian'a başlayan herkes iyi ki başlamışım ve iyi ki izlemişim diyor. Korsan site yorumlarının neredeyse tamamı bu yorumlardan oluşuyor. Baby Yoda mevzusuysa dizi çıkmadan çok önceden ortaya çıkmış bir kavram.

Geri
Yukarı