Terk edilmek

Daha fazla  
Arkadaşlar, 5 aylık bir ilişkim vardı. 1 hafta önce karşı taraf ilişkiyi sonlandırdı. İlişkimizin özetine geçmeden önce, başlayalım: İlk 4 ay boyunca her şey mükemmeldi. Beni gerçekten sevdiğini hissediyordum. Onun kaybetme korkusu vardı ve hatalarını telafi etmek için çabalardı. Beklenmedik anlarda beni arar, merak ederdi. Ancak son bir ay içinde bir şeylerin ters gittiğini hissetmeye başlamıştım. Şimdi ilişkimizi sarsan nedenlere gelelim. Mart ayında kız arkadaşımla tanıştık ve ardından ilişkimiz başladı. Nisan ayında bir erkek arkadaşıyla tanıştı. İlk başta mesajlaşıyorlardı, hatta ben aradığımda bile meşgul çalması oldu. Instagram'dan yazdığımda "seni arayacağım" dedi. Sonradan özür dileyip affettim. Ancak bu arkadaşlıkları giderek ilişkimizi gölgelemeye başladı. İçimde kaybetme korkusu oluşmaya başladı. Son bir ay içinde özellikle sorunlar arttı. Kız arkadaşım bu arkadaşıyla daha fazla vakit geçirmeye başladı ve onunla aralarında mesafe olmadığını hissetmeye başladım. O arkadaşıyla ilgili sorun çıkarmamı beklediğini hissediyordum. Onunla arasına mesafe koymasını istesem de yapmadı. Bu durum ilişkimizi etkilemeye başladı. Bir süre sonra kız arkadaşım o arkadaşıyla buluşmaya gitmeye karar verdi. Ben sinirlendim ama bağırmadım, sadece üzüldüm. Kavga ettik, ama sonra uzlaştık. Bu olay ilişkimizi daha da zorlamıştı. Sonrasında izin verdim ve ilişkimiz düzeldi gibi görünüyordu. Ancak bir gün onunla buluştuğumuz yerde başka bir arkadaşımızı tanıştırdık. Kız arkadaşım orada beni rahatsız edici şekilde davrandı. Daha sonra annesi aradı ve onunla oradan ayrıldılar. Ben arkadaşımla başka bir yere oturduk. Ancak kız arkadaşım sürekli ters şeyler söylüyor ve beni arkadaşlarımın yanında aşağılayıcı bir şekilde davranıyordu. Sonrasında evine gitmeye karar verdi. O günün sonunda, kız arkadaşımın telefonunda bir erkek arkadaşıyla iletişimde olduğuna dair şüphelerim oluştu. Onların yanına döndük ve durumu kontrol etmek istedik. Ne yazık ki, onları yan yana otururken bulduk. İçimden ayrıldım ve gitmeye karar verdim. Kız arkadaşım ağlayarak arkamdan koşmaya başladı. Dayanamayıp durdum ve yine ona affettim. Ancak bir süre sonra, kız arkadaşım başka bir çocukla tanıştı ve iletişim kurmaya başladılar. Instagram hikayesine 'uçmak ister misin?' diye bir not eklemişti. Diğer çocuk ise 'uçalım' yazdı. Ben bunu görünce iletişimi kesmesini istedim, çünkü çocuğun niyeti belliydi. Ancak bu konuda suçlu ben oldum ve sürekli olarak 'beni kısıtlıyorsun' şeklinde suçlandım. Sonunda, kız arkadaşım ayrılmak istediğini söyledi. Ona saygı duydum ve ilişkimizi sonlandırdık. Şu an, her ne kadar onu hala sevsem de, geri dönme isteğim yok. Kendimi bu noktaya getiren ilişkimizde yaptıklarıma ve hissettiklerime baktığımda, kız arkadaşım bile kalmamıştı. İlişkimizde her şeyi alttan alıyor, ilgileniyor ve ona değer veriyordum. Ancak emeklerimin boşa gitmesi üzücü. Şu anda çok mutsuzum ve onu özlüyorum. Ancak onun tarafından adım atılmazsa dönmeyeceğim. Bu durumda gururum önemli. Cevaplarınızı bekliyorum.

Gelse de geri dönme zaten. İyi olduğun için kaybetmeye devam edersin, kişiye göre davranacaksın. O başka erkeklere gezerken sen de başka kızlarla gezeceksin, değerini anlayacak.

Kafasına taktığı için sana deme gereğinde bulunmuş. Kötü şeyler söylese de, kafasına takıldığından, umursadığından yani. Değerini anlaması için görmesi lazım.

Kafasına taktığı için sana deme gereğinde bulunmuş. Kötü şeyler söylese de, kafasına takıldığından, umursadığından yani. Değerini anlaması için görmesi lazım.

Daha bir hafta önce bana ayrılmayalım diyen kız ayrıldığı için adeta havalara uçtu mutlu mutlu paylaşımlar yaptı sonra bana senin gibilerle uğraşacak kadar vaktim yok dedi.

Onu affederek hatayı ilk başta yapmışsınız. Kızla görüşmeyin, konuşmayın, buluşmak vb. istese bile takmayın. Belli ki aklı başka bir yerde. Bir süre dinlenin. Meditasyon yapın ve kendinizi rahatlatın. Onu düşünerek kendinizi daha çok üzeceksiniz.

Daha bir hafta önce bana ayrılmayalım diyen kız ayrıldığı için adeta havalara uçtu mutlu mutlu paylaşımlar yaptı sonra bana senin gibilerle uğraşacak kadar vaktim yok dedi.
Ah ah... İnsanları doğru tanıyın lütfen. Her hatasına af çıkarırsanız yüz bulur. Sert olun, ağırdan alın. Şu an anlıyorum ki sizinle parmağıyla oynamış.

Onu affederek hatayı ilk başta yapmışsınız. Kızla görüşmeyin, konuşmayın, buluşmak vb. istese bile takmayın. Belli ki aklı başka bir yerde. Bir süre dinlenin. Meditasyon yapın ve kendinizi rahatlatın. Onu düşünerek kendinizi daha çok üzeceksiniz.

Ah ah... İnsanları doğru tanıyın lütfen. Her hatasına af çıkarırsanız yüz bulur. Sert olun, ağırdan alın. Şu an anlıyorum ki sizinle parmağıyla oynamış.

Hocam bu bana ciddi bir ders oldu ben hayatımda hiçbirine bu kadar güvenip sevmemiştim ilk defa bu kadar sevmiştim ipleri ellerine vermiştim hatalı bile olsa özür dilerdim son zamanlarda artık beni umursamıyordu bile hayatımda ki en büyük dersi aldım dün yolda gördüm onu içim cız etti ancak o benim yüzüme bile bakmadı ne zaman toparlanabilirim bilmiyorum.

Hocam bu bana ciddi bir ders oldu ben hayatımda hiçbirine bu kadar güvenip sevmemiştim ilk defa bu kadar sevmiştim ipleri ellerine vermiştim hatalı bile olsa özür dilerdim son zamanlarda artık beni umursamıyordu bile hayatımda ki en büyük dersi aldım dün yolda gördüm onu içim cız etti ancak o benim yüzüme bile bakmadı ne zaman toparlanabilirim bilmiyorum.

Defalarca aldatmış yakalanmasına rağmen yalan söyleyip seni suçlamış ayrıldıktan sonra da arkandan laf etmiş hala ilişkin bittiği için toparlanamadığını söylüyorsun. Bu canavardan kurtulduğun için şükür namazı kıl ve hayatına devam et.

Defalarca aldatmış yakalanmasına rağmen yalan söyleyip seni suçlamış ayrıldıktan sonra da arkandan laf etmiş hala ilişkin bittiği için toparlanamadığını söylüyorsun. Bu canavardan kurtulduğun için şükür namazı kıl ve hayatına devam et.

Hocam o kadar manipülasyon yapıyordu ki bana artık her şeyde suçlu hissediyordum. Bir şey soracağım size bir ilişki içerisindeyken sosyal medyadan karşı cinsle tanışmak normal bir şey mi yoksa ben mi çok abartıyordum aynısını ben yapınca günlerdir benimle konuşmamıştı.

Geri
Yukarı