Terleyebileceğimiz oyun önerisi

AhmetMesser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Meraktan soruyorum, bizim ya da başkalarının terlediği bir oyun var mı? Şu ana kadar oynadığım gördüğüm hiçbir oyunda terleme diye bir şey yok.
Oyunlarda bari rahat bıraksın diyor olabiliriz ama gerçekçi bir detay, belki bunu içeren oyunlar vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Meraktan soruyorum, bizim ya da başkalarının terlediği bir oyun var mı? Şu ana kadar oynadığım gördüğüm hiçbir oyunda terleme diye bir şey yok.
Oyunlarda bari rahat bıraksın diyor olabiliriz ama gerçekçi bir detay, belki bunu içeren oyunlar vardır.

RDR2 var.
God of War var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar önce XBOX'un şu hareket algılayıcısından almıştım. Voleybol, masa tenisi, bowling VS. gibi şeylerle biraz daha hareket etmenizi sağlıyordu. Artık oyuncuları masa başından biraz kaldırmak gerekiyor. Şimdi VR var ama pahalı teknolojiler. Fifa gibi oyunlar sizi sinir edip nabzı yükseltip terlemenizi sağlayabilir :)

RDR2 VAR
GOD OF WAR VAR
Biz mi terliyoruz karakter mi?
Yıllar önce XBOX'un şu hareket algılayıcısından almıştım. Voleybol, masa tenisi, bowling VS. gibi şeylerle biraz daha hareket etmenizi sağlıyordu. Artık oyuncuları masa başından biraz kaldırmak gerekiyor. Şimdi VR var ama pahalı teknolojiler. Fifa gibi oyunlar sizi sinir edip nabzı yükseltip terlemenizi sağlayabilir :)
Ben karakterin terlemesini kastediyorum.
Gerçek hayatta olmasın demeyi bile istediğim şey. Belki terlememek yada az terlemek, hasta olmamak için kendimi kapalı alanlara hapsedicem asosyal olucam.

NBA 2K serisi
FIFA serisi
Virtua Tennis 4
WWE 2K serisi

Uzun yıllardır bu spor oyunlarında terleme efekti görsel olarak var.

Bunun dışında görsel açıdan çok belli olmasa da bir çok survival oyunda sıcaklık ve buna bağlı terleme-ateş yükselmesi vb öğeler bulunmakta. Ve oyunu etkilemekte...

Conan Exiles, DayZ, Ark, Stranded Deep vb. diye sıralayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı