Terleyen elde delikli fare sıkıntı yaşatır mı?

oktaywastaken

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
Merhaba, yakın zamanda HyperX Pulsefire Haste almayı düşünüyorum ve elleri oyun oynarken çok terleyen biri olarak bir sorun yaşar mıyım merak ettim. Terden kaynaklı herhangi bir bozulma olur mu?

Merhaba, yakın zamanda HyperX Pulsefire Haste almayı düşünüyorum ve elleri oyun oynarken çok terleyen biri olarak bir sorun yaşar mıyım merak ettim. Terden kaynaklı herhangi bir bozulma olur mu?
Yaşatır

Bu fareyi almanı öneririm sensörü ve switchleri dünyanın en iyisi

Yaşatır

Bu fareyi almanı öneririm sensörü ve switchleri dünyanın en iyisi
Eskiden almayı düşünüyordum da şu anda bana double click ve drag click yapabileceğim bir fare lazım hocam. HyperX ihtiyaçlarımı daha çok karşılıyor ancak sorun yaşatacaksa durum değişir.

Rampage striker smx R75 6 7aydır kullanıyorum drag Click de olur doble Click de olur jitter da oluyor godbridge telly bridge falan da yapabiliyorum sensöründede hiçbir oyunda sorun yaşamadım hızlı tepkilerde mouse dönüyor.

Rampage striker smx R75 6 7aydır kullanıyorum drag Click de olur doble Click de olur jitter da oluyor godbridge telly bridge falan da yapabiliyorum sensöründede hiçbir oyunda sorun yaşamadım hızlı tepkilerde mouse dönüyor.
Hocam Rampage/Gamepower/James Donkey üçlüsüne biraz da deneyimlerimden dolayı önyargılıyım ayrıca HyperX Pulsefire Haste yani üstte bahsettiğim fareyi aldım ve yaşatmıyormuş. 59 gram ağırlığı da TTC Gold switchleri de sensörü de ihtiyaçlarımı karşılıyor. Memnun kullanıyorum şu anda.

Hocam Rampage/Gamepower/James donkey üçlüsüne biraz da deneyimlerimden dolayı önyargılıyım ayrıca HyperX PulseFire haste yani üstte bahsettiğim fareyi aldım ve yaşatmıyormuş. 59 gram ağırlığı da ttc Gold Switch'leri de sensörü de ihtiyaçlarımı karşılıyor. Memnun kullanıyorum şu anda.

Glorious Model O alsaydınız keşke.

Merhaba, yakın zamanda HyperX PulseFire haste almayı düşünüyorum ve elleri oyun oynarken çok terleyen biri olarak bir sorun yaşar mıyım merak ettim. Terden kaynaklı herhangi bir bozulma olur mu?

Delikli olduğu için zaten hava alır bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı