Termal Macun Değişim Sonrası Windows Açılış Ekranı Gelmemesi

Dediğinizi yaptım. Şuan eski haline döndü yani BIOS açılıyor ama Windows gelmiyor.
Format atın diye demiştim format atmadan gelmez yukarıda söylediklerimi sadece dikkate alırsanız çözülecek.

Atılmıyor diye birşey olmaz. Görüntü ve BIOS açılıyorsa bootable edemiyorsun ve dediklerimi doğru yapmıyorsun demektir.

BIOS'u varsayılana alıyorum. İlk sıraya USB'ye yazdığım Windows 10'u koyuyorum. Kaydet ve çık dedikten sonra PC reset atıyor Casper logosundan sonra ilk sayfadaki resim gibi kalıyor. Tüm yazdıklarınızı tekrar okudum, kaçırdığım bir şey var mı diye.

IMG-20170326-WA0009.jpg
azaza.png

Ekleme: 2. resimdeki yere gelene kadar HDD ve USB ışıkları yanıyor ama 2. resimdeki yer gelince HDD ve USB daha hiç yanmıyor.

Son düzenleme:
Rufus ayarlarını doğru yapmaz isen işleme geçmez. Bilgisayarınıza göre ayarlayıp bootable edin. Yada Win 7 usb dvd tool ile yapabilirsin.
Hemen Win 7 usb dvd tool ile deniyorum. Sonucu yazacağım.
Maalesef değişen bir şey olmadı. @Murat5038
Ekleme: BIOS varsayılan-kaydet yaptıktan sonra hızlıca şöyle bir şey çıkıp gidiyor. İşe yarar belki diye ekliyorum. Yardımlarınızı da bekliyorum.
Screenshot_2017-03-26-19-17-32.png

Sizlerinde yardımlarını bekliyorum. @Mikail Fidan @Recep Baltaş
Sorunum hala devam etmekte.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı