Termal Macun Değişim Sonrası Windows Açılış Ekranı Gelmemesi

Son düzenleme:
dostum, bilgisayardan harddisk'i çıkar bilgisayarı aç daha sonra hata mesajı aldıktan sonra bilgisayarı kapat bataryasını felan çıkart harddisk'i tekrar tak aç bakalım. bu şekilde sorunun çözülebilir.

Sorunum hala devam etmekte. Acaba sürdüğüm macun mu kalitesizdi? Markası yoktu, şırınga içindeydi. Şimdi Coolor Master macun aldım. Onu sürünce düzelir mi acaba? Ayrıca bir şey dikkatimi çekti. Fabrikalı olarak gelen macun beyazdı ve benim sürdüğüm macun gri. Bu yeni aldığım macun da beyaz acaba düzelir mi, bununla alakası var mıdır?

Son düzenleme:
Sorunum hala devam etmekte. Acaba sürdüğüm macun mu kalitesizdi? Markası yoktu, şırınga içindeydi. Şimdi Coolor Master macun aldım. Onu sürünce düzelir mi acaba? Ayrıca bir şey dikkatimi çekti. Fabrikalı olarak gelen macun beyazdı ve benim sürdüğüm macun gri. Bu yeni aldığım macun da beyaz acaba düzelir mi, bununla alakası var mıdır?
Merhaba geçen gün bende değiştirmiştim termal macunu. İlk açılışta bende böyle bir sorunla karşılaşmıştım, fakat ramı başka slota takıp hdd yi çıkarıp tekrar taktığımda sistem açılmıştı. Muhtemelen termal macunun kalitesizliğinden dolayı yada içindeki kablo bağlantılarını tam oturtamamış olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı