Termal macun değişimi sonrası ekran gelmiyor

yusufalveroglu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
İşlemci ve ekran kartının macununu değiştirdim ve ekran gelmiyor. Sök tak yaptıp her şeyi ama yine de bana mısın demedi BIOS pilini de çıkar tak yaptım ama hala aynı. İşlemciye birazcık fazla da sürmüş olabilirim ama anakarta temas edecek ya da altına gidecek kadar değil. Yanlardan biraz taştı ve fanı söktüğümde hem fanda hem de işlemci üzerinde de macun kalıyordu. Bundan dolayı da yapma olasılığı var mı yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Statik elektrik veya kısa devre olmuş olabilir.

Ekran kartı RAM sağlam işlemci ve anakart servise gönderildi işlemcim AMD Ryzen3 2200G anakart MSI A320-M Pro. Sizce sonuç ne olur kendi kendine oldu diye gönderdim.

Ekran kartı RAM sağlam işlemci ve anakart servise gönderildi işlemcim AMD Ryzen3 2200G anakart MSI A320-M Pro. Sizce sonuç ne olur kendi kendine oldu diye gönderdim.

Sonuç ne olur sizce.

Sonuç ne olur sizce.

Macun işlemcisoketine sızmış.

O msi a320 m pro'nun gözlerinden öpüp, ellerini sıkmak istiyorum.Günlerdir uğraşıyorum. Anakart servise gitti, işlemci soketi değişti. Şimdi o işlemci, soket, pin ve benzerlerini oluşturan bütün elementleri tarihinde hiç olmadığı kadar sterilize edip, dünyanın en iyi termal macunuyla donatıp, bilgisayarı kullanamadığım günlerin acısına kızarana kadar hızaşırtma yapacağım. 😈😈

Geri
Yukarı