Termal macun değişimi sonrası sıcaklık yükselmesi

Kuru macun diyorsunuz, kuru diye düşündüğünüz sert macun mu diye düşünüyorum. Ben Cooler Master R2 kullandım, sert bir macun. Ekran kartı, CPU gibi termal macun sürülmez bilginiz olsun. Biraz daha fazla sürmeniz gerekiyor. Macunlar kolay kolay bozulacak ürünler değil, ama kullandığınız ürün hakkında bir bilgi sahibi olmadığım için macunda herhangi bir bozulma olmuş olabilir.

Kuru macun diyorsunuz, kuru diye düşündüğünüz sert macun mu diye düşünüyorum. Ben Cooler Master R2 kullandım, sert bir macun. Ekran kartı, CPU gibi termal macun sürülmez bilginiz olsun. Biraz daha fazla sürmeniz gerekiyor. Macunlar kolay kolay bozulacak ürünler değil, ama kullandığınız ürün hakkında bir bilgi sahibi olmadığım için macunda herhangi bir bozulma olmuş olabilir.
Hocam macun katilasmis yerinden kimildamiyodu isittigim halde. Cipsetin üzerinde sadece kenarlarinda kurumuş macun vardi ortasi pasparlak boş şekilde duruyordu.
Not: Arkadaşlar macun tam performansi bir gün sonra veriyormuş.Şu an ayni koşullarda denediğimde 67 derecede sabitlendi dandik çin malı macun ile:)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı