Termal macun değiştirdikten sonra sıcaklık 94 derece oldu

İşlemcinin tam ortasına topaklanacak şekilde sür sonra fanı tam ortadan bastırarak oturt ve hiç oynatma sağa sola monte ederken sorun olmaması lazım tabi teknik bir problem yoksa PC'de.

Düzgün bir şekilde vidalarını sıkmamışsınızdır, macun fazla kaçmıştır veya en son ihtimal fan kablosunu takmamışsınızdır.

Macunun raf ömrü dolmuş olabilir mi?

Yeni sipariş ettim
İşlemcinin tam ortasına topaklanacak şekilde sür sonra fanı tam ortadan bastırarak oturt ve hiç oynatma sağa sola monte ederken sorun olmaması lazım tabi teknik bir problem yoksa PC'de.
zaten öyle yaptım sürdüm ortasına sonra biraz dağıttım fanı monte ettim

macunu hepsiburadadan aldım soru cevap kısmında %100 orjinaldir diyor

Yeni sipariş ettim

zaten öyle yaptım sürdüm ortasına sonra biraz dağıttım fanı monte ettim

macunu hepsiburadadan aldım soru cevap kısmında %100 orjinaldir diyor
Aldığın termal macun sahte olsa bile bu kadar olmaması gerekli, montajda hata yaptın ya da çok az termal macun sürdün sakinleşip tekrar montaj yaparsan sorunun çözülecektir.

Aldığın termal macun sahte olsa bile bu kadar olmaması gerekli, montajda hata yaptın ya da çok az termal macun sürdün sakinleşip tekrar montaj yaparsan sorunun çözülecektir.

Fazla sürdüğünde MX-4'ün cıvık yapısı nedeniyle güzelinden pump-out yer o yüzden fazla sürmekte sakıncalı.

Bence montaj hatası var.

Macunu nasıl sürmemi önerirsiniz şu an her şeyi baştan yapıyorum sildim macunu peçeteyle.

Ortasına mercimek tanesi kadar koyup yaydırmak en mantıklısı. Ancak yaydırmadan direkt üzerini kapayabilirsiniz.

Geri
Yukarı