Termal macun değiştirince ısınma sorunu

uniques334

Decapat
Arkadaslar ekran kartım çok ısınıyordu LOL'de falan 75'lerde geziyordu bu da asırı FPS sıkıntısı cıkarıyordur. Termal macun değiştirmeye gittim ekran kartına baska bir sey sürülü dedi. Termal macun sürmüsler geldim önceden en düsük ayarda 120 FPS falan alıyordum. LOL'de termal macun sonra FPS 60'a kadar düstü ve hiç de oyun akıcı değil. İnternette bir kaç yerde arastırma yaptım ısı sorunu dediler. Ben de test yaptım önceden ısı 75 falandı simdi LOL'de 120 falan ne yapmam lazım bosta bile ekran kartı sıcaklıgı 95'lerde geziyor sorun nedir? Ekran kartı 9400GT CS 1.6'da bile su an 30 FPS falan alıyorum zorla.

368734

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürülen macun kalitesiz veya dogru sürülmemiş olabilir gecen aynı sorunu işlemcide yaşadım badana yapar gibi sürmüşler temizledim iyice zar gibi ince çektim sorunum düzelmişti.

Aşırı fazla, sistemin neden kendini kapatmadığını anlamadım, tehlikeli sulardasın haberin olsun.
Çözüm olarak soğutucuyu düzgün takamamış olabilirsin bu yüzden olabilir veya kullanılan macunun kalitesi çok kötü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı