Çözüldü Termal macun kaç yılda bir değiştirilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kont Unerlich

Hectopat
Yer
Belgeler
Daha fazla  
Arkadaşlar benim 11 yıllık eski laptop var hala çalışır sadece 1 kere macun değiştirdik bazıları 6 ayda bir değiştir diyor sizce de biraz fazla abartı değil mi? Kardeşim 2 yıl olmuş hala macun değiştirmedim sistem hiçbir şey yapmazken işlemci 40 ekran kartı 29 derece oluyor CS:GO'da Max 67 ekran kartı işlemci 79 oluyor yani 2 yılda erir diyorlar ama eriseydi bu kadar düşük olmazdı sizin düşünceniz nelerdir şimdiden teşekkürler.

Termal macunun belirli bir ömrü yoktur. Isınma sorunu ne zaman olursa o zaman değiştirilmeli. Çoğu macun ise genel olarak en az 1.5 - 2 yıl gidecek durumda.

Peki sizce kaç dereceden sonra ısınma sorunu olur ben 2 yıldır değiştirmedim sizce sıcaklık değerleri nasıl.

Yani o sıcaklık değerini geçiyorsa değişim lazım değil mi peki program var nereden bakacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…