Termal macun nasıl sürülmeli?

Efe Malgir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kule tipi soğutucu takıyorum. Termal macun ile birlikte geldi.
Halı hazırda işlemcim de termal macun var gibi bunun üzerine X şeklinde termal macun sürsem sorun olur mu? Yoksa temizlemeli miyim?

Dosya Ekleri

• 16896831893171410843278348388790.jpg
    16896831893171410843278348388790.jpg
    148,2 KB · Görüntüleme: 106
Arkadaşlar merhaba. Kule tipi soğutucu takıyorum. Termal macun ile birlikte geldi.
Halı hazırda işlemcim de termal macun var gibi bunun üzerine X şeklinde termal macun sürsem sorun olur mu? Yoksa temizlemeli miyim?
Fanı ve işlemciyi dikkatlice Alkollü mendil "Kolonyağ da olur." Temizle daha sonra kurula. Dümdüz ve tertemiz olunca macunu işlemcinin üzerine güzelce sık çok abartmadan. Elinde yayabilecek şey var ise metal olmayan elin ile yay daha sonra bilgisayarı tekrar topla. Ben işlemciye Thermal grizzy sürdüm en yüksek 55 derece gördüm 30 derece havada, 1660S kartıma da MX6 sürdüm 83 dereceden 65 lere düştü.

Soğutucuyu söktüysen, üzerinde olan macunu tekrar kullanmaman iyi olur temizleyip tekrar termal macun sür. Buraya konu açana kadar YouTube üzerinden aratsanız bu konuları daha mantıklı olur.

Fanı ve işlemciyi dikkatlice Alkollü mendil "Kolonyağ da olur." Temizle daha sonra kurula. Dümdüz ve tertemiz olunca macunu işlemcinin üzerine güzelce sık çok abartmadan. Elinde yayabilecek şey var ise metal olmayan elin ile yay daha sonra bilgisayarı tekrar topla.
Hocam basitçe cevap vermek gerekirse, şuan işlemcinin üzerine x şeklinde azıcık termal macun sürsem sorun olur mu ?

Hocam basitçe cevap vermek gerekirse, şuan işlemcinin üzerine x şeklinde azıcık termal macun sürsem sorun olur mu ?
Ben kendim X yapmıyorum tam yayılmaz gibi hissettiriyor. Size kalmış ben her cihaza sürüşümde elim ile yayıyorum güzelce, eşit olarak.

Soğutucuyu söktüysen, üzerinde olan macunu tekrar kullanmaman iyi olur temizleyip tekrar termal macun sür. Buraya konu açana kadar YouTube üzerinden aratsanız bu konuları daha mantıklı olur.
Birebir insanlarla konuşmak daha sağlıklı hocam. Nasıl temizleyebilirim? Islak mendil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı