Termal Macun Ömrü

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Cooler Master marka termal macun kullanıyorum. Bu macunu her ay yeniliyorum. Mesela bugün yeniledim. Önümüzdeki ayın 10 gibi açıp baksam macundan eser yok. Hiç sürülmemiş gibi sanki. Bilgisayar emiyor macunu, bitiriyor. Sizce bu normal midir? Macun da Cooler Master, iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
CM hangi macunu ? Birtane var meşhur resmen rezalet. CM Essential E1 öneririm. Veya Zalman ZM-STG1 olabilir.

sasasa.jpg
Beyler macun bu. Hız aşırtma yapmıyorum. Bilgisayar laptop i5 2450m işlemci var. Her gün 9-10 saat çalışıyor ancak altında addison anc 59D var. Alt kapağı açık laptopun fan direk içeri üflüyor.

Oyun oynuyorum bu 9-10 saat boyunca oynadığım oyunlar: Rigor Z ve World Of Tanks.
İşlemci sıcaklık degerleride bu.
assssssssssssssssss.jpg

Hız aşırtma yapıyorsan veya aşırı yükte kullanıyorsan normaldir.
En kalitelisi olan Noctua almanı öneririm.
NOCTUA NT-H1 termal macun - inventus

CM hangi macunu ? Birtane var meşhur resmen rezalet. CM Essential E1 öneririm. Veya Zalman ZM-STG1 olabilir.

Yaklaşık iki sene civarı kullanılabilir ancak ben tam verim alabilmek için maksimum 6 ay kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Cevabınız nedir arkadaşlar?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı