Termal macun önerisi

Bütçem 50 TL değil 5 yıldızlı olduğunu gördüm :D ucuza iyi bildiğiniz var mı ama evet 50 TL'yi geçmemesi lazım.

Sisteme göre değişir önereceğim termal macun. 9400F gibi bir işlemci için 1gr Thermal Grizzly önermek pek mantıklı gelmiyor. Arctic MX-4 veya CM Masterjel Pro alabilirsiniz.

Sisteme göre değişir önereceğim termal macun. 9400F gibi bir işlemci için 1gr Thermal Grizzly önermek pek mantıklı gelmiyor. Arctic MX-4 veya CM Masterjel Pro alabilirsiniz.
9400F için Kryonaut mantıklı değil ama arkadaşın bütçesi yüksek olduğundan dolayı önerdim.

TEŞEKKÜRLER :)
@ItsAllGoodman MX-4 ile thermal grizzly arasındaki farkı hissettirecek bir işlemcisi yok. Ondan dolayı gerek olduğunu düşünmedim. Sonuçta bütçesinin hepsini termal macuna yatırmak zorunda değil. İki öneriyi de alıp değerlendirir, kararını verir. :)

Thermal grizzly marka macun kötümü yoksa gerek mi yok.

TEŞEKKÜRLER :)

Thermal grizzly marka macun kötümü yoksa gerek mi yok.
Thermal Grizzly piyasada şuan bulabileceğin en iyi termal macun sayılır ama senin işlemcin için çok fazla, zaten genelde ileri seviye overclock yapanlar tercih ediyor. Sen işlemcine overclock yapmayacağın için gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı