Termal macun önerisi

MucoBEY

Hectopat
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Oyuncu laptopum için termal macun almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir şey var mı? Tek kullanımlık değil de 10 defa kullanımlık falan satılanlar var mı? Her seferinde tek tek almak mantıklı olmaz diye toptan almak istiyorum.
Ekran kartı RTX 3060 dandik bir şey almak istemem belirtmek istedim.

Dandik olup olmaması değil de siz ne kadar para ödemek istiyorsunuz?

Mümkünse 10 lira :D ama Türkiye şartlarını hesaba katarsak pek mümkün değil. Siz bana bir şey önerirseniz onun üzerinden fiyat değerlendirmesi yapabilirim. Geçen hard disk önerisi istemiştim Toshiba 2TB aldım bu arada. Yardımın için teşekkür ederim.

Thermal Grizzly al bir kere sür. 2 sene kullanırsın tahminimce.

Kanka ben mining de yapıyorum, o yüzden 2 sene imkanı yok dayanmaz. Şu anda Turbo fan açık 50-60 derece sıcaklık alıyorum oyunlarda. Yani mining işin içinde olmasa bu bendeki macun bile 2 yıl giderdi, hatta Turbo fan aktifken 40-50 derece AC Odyssey yüksek ayarda oynardım.

Masaüstü sistemlerde ekran kartını açıp macun sürmek garantiyi bozuyor diye biliyorum ama laptoplarda durum ne pek fikrim yok bu arada Thermal Grizzly bana öneriliyor.

Mümkünse 10 lira :D ama Türkiye şartlarını hesaba katarsak pek mümkün değil. Siz bana bir şey önerirseniz onun üzerinden fiyat değerlendirmesi yapabilirim. Geçen hard disk önerisi istemiştim Toshiba 2TB aldım bu arada. Yardımın için teşekkür ederim.
Hayırlı olsun. Rica ederim, ne demek. 🤭

Her şeye yakışır, üzmez:

Her şeye yakışır, üzmez:
MX-4 güzeldir. Teknobiyotik'te daha ucuz ama konu Amazon olunca üstü verilir, zaten fark yok bile fiyat olarak. Kenarda dursun.
Ayrıca konu sahibi o kadar bütçeye çıkamazsa şu üründe hoştur, tabii bir MX-4 etmez.

Hayırlı olsun. Rica ederim, ne demek. 🤭

Her şeye yakışır, üzmez:

MX-4 güzeldir. Teknobiyotik'te daha ucuz ama konu Amazon olunca üstü verilir, zaten fark yok bile fiyat olarak. Kenarda dursun.
Ayrıca konu sahibi o kadar bütçeye çıkamazsa şu üründe hoştur, tabii bir MX-4 etmez.

4 g yazınca 4 kullanımlık mı oluyor? Bu arada 400 TL'ye kadar falan çıkabilirim eğer 4 g 4 kullanımlık ise.
Masaüstü sistemlerde ekran kartını açıp macun sürmek garantiyi bozuyor diye biliyorum ama laptoplarda durum ne pek fikrim yok bu arada Thermal Grizzly bana öneriliyor.

Ben sordum kendileri temizlik yapmıyorlar, bizim yapmamız garantiyi bozmuyormuş.

Geri
Yukarı