Termal macun önerisi

Çünkü öyleler. Bilmeden mi konuştuğumu sanıyorsun? Overclock ve Soğutma konusunda rozetim var.
Bakış açınız çok saçma. Herkesin cebinde tek kullanımlık macun için 300 Lira olmayabiliyor. Siz Allah bilir GD900'e de çöp dersiniz Maxtor'a da.

Kryonaut'un hangi modeli acaba birçok modeli var galiba?

Bakış açınız çok saçma. Herkesin cebinde tek kullanımlık macun için 300 Lira olmayabiliyor. Siz Allah bilir GD900'e de çöp dersiniz Maxtor'a da.
Maxtor'un macunları genel olarak güzel. GD900'den kastın
bu ise, çöp. Lütfen konuyu daha çok bulandırma.

Son düzenleme:
Yıllardır her türlü macunu kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorun teşkil etmedi. İşlemcinin izin verdiği en son overclock sınırlarına getirmeme rağmen bu görselde ki en ucuz termal macunlar beni hiç üzmediler. Doğrudur en kaliteli olanı Thermal Grizzly bile sadece rakip olabildi birkaç derece ile, biraz daha en üst ısıyı sabit tutabildi. Bu YouTube'da olan videolar yedi sekiz tane macunu sıralayıp testini gerçekleştirenler ile benim yaptığım bu testler de neden bu kadar fark olabiliyor anlam veremiyorum. Amaç sıcaklıksa önerilen macunların hepsi de iş görürler sadece sürülecek miktar çok az olmalı. Kyranout dediler aldım denedim kötü demiyorum ama, şu 20 TL lik macuna kök söktürmesi gerekirdi şaka gelebilir neredeyse aynı performansı sağlıyor. MX-4, Kyranout, görselde ki en ucuz macun da. Geri kalan teknik özellikleri benim için pek bir şey ifade etmiyor. Hepsi de bana sorun çıkartmıyor ondan dolayı diğer özellikleri beni pek ilgilendirmiyor açıkçası. 22 derece fark oluyormuş yalandan başka bir şey değil. En azından ben görmedim böyle bir fark. Söz konusu marka ise Kyranout olabilir, sadece üst limit de biraz başarılı Prime95 testin de 3 veya 4 derece oynuyor 85 dereceler de daha stabil çalışıyor diğer macun ise 87, 88 dereceleri görüyor. Benim soğutma üst düzey olduğu için zaten bu derecelere gelmiyor bile daha çok soğutma heatsink önemli.

Dosya Ekleri

• IMG_20230720_232439.jpg
    IMG_20230720_232439.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı