Termal Macun Önerisi

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
İllaki kaliteli bir şey mi almalıyım yoksa mahalle bilgisayarcısından ucuza bir şey de alsam işimi görür mü? Yılda belki üç ay bile kullanılmayacak eski bir ikincil bilgisayar için kullanacağım. Ha belki kullanmışken mevcut bilgisayarınkini de yenilerim. Alalı neredeyse bir yıl oldu. Sıcaklıklar normal. Acaba gerek var mı yenilemeye? Neyse işte internetten almak istemiyorum, mahalleden alsam işimi görmez mi? Kaliteli bir şey al derseniz de önerirseniz iyi olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendin al kendin yenile mahalle PC cisi ne süreceği belli olmaz. Sisyem fazla yüksek değilse MX-4 işini görür.

Dostum şimdi termal macun deyip geçmemek lazım. Termal macun sürme aparatını alıp termal macunu süreceksin adabı vardır termal macun sürmenin öyle gereksiz bir şekilde sürersen zararı olur. Termal macun olarak Cooler Master alabilirsin.

Benim açımdan en az 6 ayda bir yenilenmeli macun. Sıcaklıklar normal olsa dahi macunun taze olması daha iyidir zaten en fazla 300-350TL bir macun 6 ayda bir yeniliyorsun bundan kaçmanın ne yararı var?
Fazla uçmaya gerek yok hocam MX4 işinizi hayl hayli görür.

photo_2024-01-23_00-24-29.jpg

Zalman STC-10 deneyebilirsin iletkenliği baya yüksek vatanda satılıyor o iletkenlik için o fiyat şahane performansı da gayet güzel.

Geri
Yukarı