Termal macun önerisi

Normalde MX 4 alacaktım ama hafta sonu macun acil lazım olduğu için Vatandan almak durumunda kaldım ve bu modeli tercih ettim. Normalde Cooler Master markası ile iyi deneyimlerim olmadı ama bu cidden iyi 😀

Arctic MX-4 2019 Edition al derim.
Ryzen 5 2600 1.2875V 4.0 GHz de kullanıyorum.
Boşta 35-40 arası, oyunlarda 47-55 arası, tam yükte 76 derece (AIDA64 1 saatlik stres testi).

Ben sistemimi ilk kurduğumda 6 7 tane macun denedim kim iyi dediyse aldım sürdüm denedim . Thermalgrizly nin macunlarını öneririm altarnatif olarak ona yakın Cooler master mastergel nano partiküllü öneririm yeni förmülü cıkmış değişmiş Ben ikinci pakete geçtim eşe dosta yapıyorum memnunlar

Ben sistemimi ilk kurduğumda 6 7 tane macun denedim kim iyi dediyse aldım sürdüm denedim . Thermalgrizly nin macunlarını öneririm altarnatif olarak ona yakın Cooler master mastergel nano partiküllü öneririm yeni förmülü cıkmış değişmiş Ben ikinci pakete geçtim eşe dosta yapıyorum memnunlar
Bende bugün mastergel maker aldım her yerde onu övüyorlardı aradığımı buldum teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı