Termal macun seçimi

onrshn

Picopat
Merhaba, Cooler Master H500 model kasa ve 5600X işlemciye sahibim. Termal macun alacağım ancak bu 3 ürün arasında kaldım.
Ve thermal grizzly kryonaut modeli için şu satıcı buldum ancak iki ürünün paketleri birbirinden farklı, hangisi güncel olan bilgisi olan var mı acaba?

Merhaba, Cooler Master H500 model kasa ve 5600X işlemciye sahibim. Termal macun alacağım ancak bu 3 ürün arasında kaldım.
Ve thermal grizzly kryonaut modeli için şu satıcı buldum ancak iki ürünün paketleri birbirinden farklı, hangisi güncel olan bilgisi olan var mı acaba?
Thermal Grizzly olanların paketi farklı değil. Sadece gölge vurmuş öyle sanıyorsunuz. Bütçeniz varsa Thermal Grizzly olan iyi yoksa Arctic MX-4 iyidir.

Thermal Grizzly olanların paketi farklı değil. Sadece gölge vurmuş öyle sanıyorsunuz. Bütçeniz varsa Thermal Grizzly olan iyi yoksa Arctic MX-4 iyidir.
Paketler biraz farklı. Birisi önü diğeri arkası da olabilir gerçi.
1608903166032.png
1608903185476.png

Aralarında en iyisi Kryonaut.

Paketler biraz farklı. Birisi önü diğeri arkası da olabilir gerçi.
Eki Görüntüle 800251 Eki Görüntüle 800253

Evet, Gittigidiyor'daki arka tarafını da koymuş fotoğraflara ve o fotoğrafta öteki ilandaki ürünle aynı değil, birisi daha eski bir sürüm veya biri orijinal değil ama emin değilim hangisi. Başka bir başlıkta deniport isimli satıcının orijinal olarak tedarikçi olduğunu söylemiş. Herhalde kryonaut alırsam ondan alacağım.

Geri
Yukarı