Termal macun seçimi

delikarga

Kilopat

Bu ikisi arasında kaldım. Laptopumun işlemci ve GPU macunlarını yenilemekte kullanacağım. Aynı fiyat bandında başka önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam termal macun modeli değiştirmek performansı o kadar etkiliyor mu? Bence aynı işi yapar ikiside. Çok fark olmaz.

Bu ikisi arasında kaldım. Laptopumun işlemci ve GPU macunlarını yenilemekte kullanacağım. Aynı fiyat bandında başka önerilere de açığım.

2. macunu ben kullanıyorum 85 derece çalışıyordu işlemcim artık 70i aşmıyor odada hava akışı yok o yüzden böyle.

Bence madem o parayı vereceksen piyasada 1 numara olan Termal Grizzly'e ver. Tabii daha az miktarda alırsın ama kullanıcı olarak çok işin düşen bir şey olmadığı için kalanı 1-2 sene köşe tutacağına tek kullanımlık ama en kaliteli olanı almış olursun. (Son baktığımda en kaliteliydi)

Onun dışında Amazon'da 144 liraya Arctic MX-4 satılıyor, kendini kanıtlamış son derece yeterli bir macun.

Bence madem o parayı vereceksen piyasada 1 numara olan Termal Grizzly'e ver. Tabii daha az miktarda alırsın ama kullanıcı olarak çok işin düşen bir şey olmadığı için kalanı 1-2 sene köşe tutacağına tek kullanımlık ama en kaliteli olanı almış olursun. (Son baktığımda en kaliteliydi)

Onun dışında Amazon'da 144 liraya Arctic MX-4 satılıyor, kendini kanıtlamış son derece yeterli bir macun.
1gr yetmez galiba

1gr yetmez galiba
Yeter.

Baktigin macunlar alınabilir. Butce ne belki daha iyi oneri yaparım.

MX-4 onermem. Cok akisan bir macun ve viskozitesi az bir macun oldugu pumpout effect yapar özellikle laptopta.

Geri
Yukarı