Termal macun seçimi

Kryonaut'u sadece o attığın Trendyol linkinden al, orijinali bir tek orası satıyor, içinden de zaten kod çıkıyor, sitesine girip doğrulatabilirsin.
Diğerleri bayat vb çıkabiliyor.

Teşekkürler bilgi için. Sanırım kryonaut alacağım almışken en iyisi olsun diyerek. Bilgisayar toplamak cidden cüzdanımı kuruttu ama son parça neyse ki ;D.

Hocam kyronaut çok kaliteli ama 1 gr sadece. Ben olsam 4 gr veya 8 gr MX-4 alır uzun süre boyunca kullanırdım.

Ayrıca OC yapmayacaksanız stok soğutucunun termal macunu yeterli olacaktır.

Hocam kyronaut çok kaliteli ama 1 GR sadece. Ben olsam 4 GR veya 8 GR MX-4 alır uzun süre boyunca kullanırdım.

Ayrıca OC yapmayacaksanız stok soğutucunun termal macunu yeterli olacaktır.

Wraith Prism hediye etti birisi, o biraz kullanıp kenara koymuş ama kullandığı için üzerindeki macunu temizledik. Aslında MX-4 uzun vadeli olması açısından dediğiniz gibi daha mantıklı ama bu 1 GR olan kryonaut ne kadar götürür sizce yaklaşık? Eğer ciddi bir süre götürebilirse en azından ilk kurulumda en iyisini bir kullanmış olup, yenileme yaparken MX-4 almakta mantıklı olabilir.

@onrshn OC yapmayacaksanız gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz MX4'ü. Kaldı ki aynı ürünü OC yaparken de kullanıyoruz. :D F/P olarak alınabilir, diğeri biraz gereksiz kaçar.

Wraith Prism hediye etti birisi, o biraz kullanıp kenara koymuş ama kullandığı için üzerindeki macunu temizledik. Aslında MX-4 uzun vadeli olması açısından dediğiniz gibi daha mantıklı ama bu 1 GR olan kryonaut ne kadar götürür sizce yaklaşık? Eğer ciddi bir süre götürebilirse en azından ilk kurulumda en iyisini bir kullanmış olup, yenileme yaparken MX-4 almakta mantıklı olabilir.
Kryonaut da çok götürür, tahmini 2 sene. Paranız var ise Kryonaut alın, arkanıza yaslanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı