Termal macun tavsiyesi

Bütçe? Aliexpress'ten almayı düşünür müsün?
Eğer Aliexpress'ten almayı düşünürsen 10 USD kupon ile Snowman MTG10 10gr 14.3m-Wk'lık macunu öneririm, vergiler dahil MX-4 4gr'dan daha ucuza gelecektir. MX-4'den bu macuna geçtim ve arada ciddi fark hissettim, ayrıca Türkiye'deki ucuz MX-4 macunların çakma olduğunu söylüyorlar. (Teknobiyotik harici)

Türkiye'den istersen bütçene göre öneri yapabiliriz tabii.

Termal macuna ayırabilecek çok bir bütçeye sahip değilim en fazla 60 TL olabilir. Günlük bir kullanıcıyım zaten render falan yapmıyorum oyun oynuyorum genelde 1-2 sene götürse yeter.
O halde MX-4, ZM-STC8 bakabilirsin.

Bütçe? AliExpress'ten almayı düşünür müsün?
Eğer AliExpress'ten almayı düşünürsen 10 USD kupon ile Snowman mtg10 10gr 14.3m-wk'lık macunu öneririm, vergiler dahil MX-4 4Gr'dan daha ucuza gelecektir. MX-4'den bu macuna geçtim ve arada ciddi fark hissettim, ayrıca Türkiye'deki ucuz MX-4 macunların çakma olduğunu söylüyorlar. (Teknobiyotik harici)

Listeme ekledim hocam teşekkürler.

Var da çakma olma ihtimali var.

Yorumlarına bakılırsa güzel gibi.
Bütçe? Aliexpress'ten almayı düşünür müsün?
Eğer Aliexpress'ten almayı düşünürsen 10 USD kupon ile Snowman MTG10 10gr 14.3m-Wk'lık macunu öneririm, vergiler dahil MX-4 4gr'dan daha ucuza gelecektir. MX-4'den bu macuna geçtim ve arada ciddi fark hissettim, ayrıca Türkiye'deki ucuz MX-4 macunların çakma olduğunu söylüyorlar. (Teknobiyotik harici)

Bilmiyorum ki uzun sürmez mi gelmesi ?

Soruyor musunuz? Tabi ki milli termal macunumuz MX4.
Bilmiyorum ki uzun sürmez mi gelmesi ?
İdarelik olarak diş macunu sürebilirsiniz. Şakam yok gayet ciddiyim. Gelene kadar diş macunu kullanabilirsiniz ama diş macununu 2 günde bir değiştirmeniz gerekir. Çünkü diş macunu termal macuna oranla çok daha çabuk kurur.

Yeni konular

Geri
Yukarı