Termal macunu yeniledim daha kötü oldu

Sıva yapmıyorsun, bir damla macun bile yeterli gelir. Zaten dizüstü bilgisayarda IHS yok. Direkt çekirdeğe sürüyorsun. Çok da sürmene gerek yok. Bir damla bile yeter 2 çipe.

Birde macunun biraz durması lazımmış. Açılması gerekiyormuş. 3-5 gün bekle. Olmazsa tekrar açar, ince bir şekilde sürersin.

Ayrıca soğutma blogunu temizledin mi?
Temizledik.
Buyurun termal macunun resmi ?
Sıva yapmıyorsun, bir damla macun bile yeterli gelir. Zaten dizüstü bilgisayarda IHS yok. Direkt çekirdeğe sürüyorsun. Çok da sürmene gerek yok. Bir damla bile yeter 2 çipe.

Birde macunun biraz durması lazımmış. Açılması gerekiyormuş. 3-5 gün bekle. Olmazsa tekrar açar, ince bir şekilde sürersin.

Soğutmayı temizledim 3-5 gün beklersem düzelir'mi ?
Sıva yapmıyorsun, bir damla macun bile yeterli gelir. Zaten dizüstü bilgisayarda ıhs yok. Direkt çekirdeğe sürüyorsun. Çok da sürmene gerek yok. Bir damla bile yeter 2 çipe.

Bir de macunun biraz durması lazımmış. Açılması gerekiyormuş. 3-5 gün bekle. Olmazsa tekrar açar, ince bir şekilde sürersin.

Her şeyi temizledim termal macun 90 TL bilgisayarcıdan aldım en iyisi dedi Çin markası "star" yazıyor.
3-5 gün bekletsem çözüme ulaşır mıyım halen aynı 3 gün oldu.

Son düzenleme:
Temizledik.
Buyurun termal macunun res mi?

Soğutmayı temizledim 3-5 gün beklersem düzelir'mi?

Her şeyi temizledim termal macun 90 TL bilgisayarcıdan aldım en iyisi dedi Çin markası "star" yazıyor.
3-5 gün bekletsem çözüme ulaşır mıyım halen aynı 3 gün oldu.

Derhal Arctic öx-4 2019 Edition alın 2019 olmayanı da olur 50 TL ama en azından sizin aldığınızdan 10 kat iyidir.
Bir de elinizdeki macunun resmini çekip atar mısınız nasıl bir şey merak ettim doğrusu.

Ah be kardeşim 90 TL ye macun alıyorsun ve star marka. Bas bas bağırıyoruz, mahalle bilgisayarcılarına güvenmeyin diye, burda bu konuyu sorabildiğine göre "hangi termal macunu almalıyım" diye de sorabilirdin ve seve seve cevap verirdik.

Ah be kardeşim 90 TL ye macun alıyorsun ve star marka. Bas bas bağırıyoruz, mahalle bilgisayarcılarına güvenmeyin diye, burda bu konuyu sorabildiğine göre "hangi termal macunu almalıyım" diye de sorabilirdin ve seve seve cevap verirdik.
Uyarı amaçlı yazıyorum ama tarihlere dikkat ederek cevap yazarsak konulara güzel olur, boşu boşuna ceza yemeyin, konu hortlatmaktan. :) İyi günler, iyi forumlar.

Uyarı amaçlı yazıyorum ama tarihlere dikkat ederek cevap yazarsak konulara güzel olur, boşu boşuna ceza yemeyin, konu hortlatmaktan. :) İyi günler, iyi forumlar.
Teşekkür ederim uyarı için, pardon.

Arkadaşlar sürdükten sonra hiç ellemedim halen aynı.Oyunlarda ilk 2 dakika 150 FPS sonraki 2 dk 30-40 FPS.Sonra tekrar 2 dakka 150 FPS böyle gidiyor nasıl çözeceğim?

• Sıcaklık değerlerinizi paylaşın.
  • Hâlâ o Çin malı macunu mu kullanıyorsunuz?
Uyarı amaçlı yazıyorum ama tarihlere dikkat ederek cevap yazarsak konulara güzel olur, boşu boşuna ceza yemeyin konu hortlatmaktan. :) İyi günler, iyi forumlar.
Konuyu hortlatmanın bir cezası yok. Önemli olan, gereksiz mesaj yazmamak.

• Sıcaklık değerlerinizi paylaşın.
  • Hâlâ o Çin malı macunu mu kullanıyorsunuz?

Konuyu hortlatmanın bir cezası yok. Önemli olan, gereksiz mesaj yazmamak.
O macunu değiştirmedim'ki ilk konuyu açtığımdan beri hiç ellemedim hala aynı.
Sıcaklık değerlerine bakmak gerekirse 98 derecelerde kullanımda o yüzdelerde.

O macunu değiştirmedim'ki ilk konuyu açtığımdan beri hiç ellemedim hala aynı.
Sıcaklık değerlerine bakmak gerekirse 98 derecelerde kullanımda o yüzdelerde.
Macunu değiştirin ama kendi elinizle değil. Bilen birinden yardım alın ve güzel bir macun kullanın. Aksi taktirde parçalar uzun vadede büyük zararlara uğrayabilir. Bir daha "Mahalle Bilgisayarcı"larına uğramanızı önermiyorum.

1. Dandik Star marka macunu kullanmak yerine Arctic MX-4 gibi çok daha ucuz ama kat kat daha kaliteli macunları kullanın. Bir daha öyle kendilerinin "bilgisayarcı" olduğunu iddia eden fakat bilgisayarın B'sinden anlamayan kişilere gitmeyin.
  2. 98 derece çok yüksek bir sıcaklık değeri. Uzun vadede donanımlarınızın ömrünü kısaltır. Ayrıca bileşenlerinizin çok uzun süre bu sıcaklık değerlerinden çalışması, donanımlarınıza ciddi zarar verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı