Termal macunun ömrünün bittiği nasıl anlaşılır?

brkecann

Kilopat
Yer
Turkiye.
Daha fazla  
Selamlar. 1 yıldır rafta duran Cooler Master MasterGel Pro'yu laptopuma bakım amaçlı kullanıyorum. Son zamanlarda sürdüğüm macun bir etki yaratmamaya başladı. Herhangi bir oyunda laptop yüksek ısıdan kapandığında masaüstünde 80'leri görüyorum. Pil ayarlarından en yüksek işlemci durumunu ayarlamam da fayda etmiyor. Ne yapabilirim?

Ayrıca bu yaşanan olaylardan sonra vakumlu soğutucu siparişi verdim. Ne kadar etki edebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. 1 yıldır rafta duran Cooler Master MasterGel Pro'yu laptopuma bakım amaçlı kullanıyorum. Son zamanlarda sürdüğüm macun bir etki yaratmamaya başladı. Herhangi bir oyunda laptop yüksek ısıdan kapandığında masaüstünde 80'leri görüyorum. Pil ayarlarından en yüksek işlemci durumunu ayarlamam da fayda etmiyor. Ne yapabilirim?

Ayrıca bu yaşanan olaylardan sonra vakumlu soğutucu siparişi verdim. Ne kadar etki edebilir?

Aldığınız termal macun linki atarsanız inceleyebilirim.

Selam. 1 yıldır rafta duran Cooler Master MasterGel Pro'yu laptopuma bakım amaçlı kullanıyorum. Son zamanlarda sürdüğüm macun bir etki yaratmamaya başladı. Herhangi bir oyunda laptop yüksek ısıdan kapandığında masaüstünde 80'leri görüyorum. Pil ayarlarından en yüksek işlemci durumunu ayarlamam da fayda etmiyor. Ne yapabilirim?

Hocam macunda bir sıkıntı olabilir benim laptopa 9 yıldır macun sürmemiştim her zaman ısıdan kendini korumaya alıyordu macun değiştirmeden önce laptop soğutucu aldım çok etki etmedi ama macunu sürdükten sonra FPS artışıda gördüm.

Hocam macunda bir sıkıntı olabilir benim laptopa 9 yıldır macun sürmemiştim her zaman ısıdan kendini korumaya alıyordu macun değiştirmeden önce laptop soğutucu aldım çok etki etmedi ama macunu sürdükten sonra FPS artışıda gördüm.
Macunlu olmasına rağmen ateş gibi oluyor fan ızgarasının olduğu bölüm. Önceden ısınma dahi yapmaz idi soğuk hava üflerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı