Terminal görüntülerinizi paylaşın

Hakaret gibi olmuş biraz ama Windows yadigar sonuçta hepimiz bununla başlamadık mı yola?

Hiçbir özelleştirme imkanı yok, her Windows kullanıcısının komut istemi kullanıcı adları dışında birebir aynı, ondan sıkıcı dedim zaten. Windows 7'den sonrasının yadigar olabileceğini düşünmüyorum ek olarak.
Hayır o anlamda diğil daha önce Dual boot kurdum. Linux'taki terminal komutlarını falan yani kısacası Linux rehberi.

Sen galiba ilk kurulumda Kali kurdun ondan bu kadar zorlandın, Linux Mint kursaydın bu kadar zorlanacağını sanmıyorum, sistemin oyun oynatabilecek bir sistem değil. Tahminen günlük kullanım için kullanıyorsun. Linux Mint günlük kullanım için en kolay dağıtım desek yeridir.

Hiçbir özelleştirme imkanı yok, her Windows kullanıcısının komut istemi kullanıcı adları dışında birebir aynı, ondan sıkıcı dedim zaten. Windows 7'den sonrasının yadigar olabileceğini düşünmüyorum ek olarak.

Öyle de dediğim gibi hakaret gibi olmuş bende pek bayılmıyorum CMD'ye Windows'un yeri ayrı. Art niyetle yazmıyorum bunları ya yanlış anlama.

1642534291031.png

Geri
Yukarı