Termos önerisi

Efe684

Hectopat
Merhaba, güzel bir termos istiyorum ve Stanley tavisiyeleri aldım fakat en iyisi Stanley mi? ömür boyu garanti vs bir şeyler yazıyordu kendisi sızdırırsa üretim hatası olursa vs karşılıyor kendisi bu hoşuma gitti ve fotoğraflarında 5 gün yazıyordu sıcak ve soğuk için bu 1 litrelik termosundaydı.

Merhaba, güzel bir termos istiyorum ve Stanley tavisiyeleri aldım fakat en iyisi Stanley mi? ömür boyu garanti vs bir şeyler yazıyordu kendisi sızdırırsa üretim hatası olursa vs karşılıyor kendisi bu hoşuma gitti ve fotoğraflarında 5 gün yazıyordu sıcak ve soğuk için bu 1 litrelik termosundaydı.
Stanley kesinlikle, çok uzun zaman tutuyor.

5 Gün hayaldir de Stanley kalitelidir.

Bir tane alırım usulune uygun kullanırım derseniz parasına değer stanley. Sabah kahveyi yaparım 3-5 saat içinde ofiste içerim diyorsanız IKEA'nın termosu iş görüyor. Kamp yaparım bisiklete çıkarım vs uzun süre sıcak tutsun diyorsanız stanley.

Bir tane alırım usulune uygun kullanırım derseniz parasına değer stanley. Sabah kahveyi yaparım 3-5 saat içinde ofiste içerim diyorsanız IKEA'nın termosu iş görüyor. Kamp yaparım bisiklete çıkarım vs uzun süre sıcak tutsun diyorsanız stanley.

Usta vallahi almışken iyisini alayım diyorum ya sonuçta bozulan biten bir şey değil sızdırırsa ömür boyu garanti falan vermişler o açıdan sevdim de yani alınır mı sizce? "stanley klasik vakumlu çelik termos 1 lt" alacağım.

En iyi stanley hangisi peki? Ve en ucuza nereden alabilirim resmi satıcılı Amazon Trendyol Hepsiburada vs bilginiz var mı baktımda fiyatlar hemen hemen aynıydı.

Mesela baktımda bu termosun
Stanley 1litre termos
Doğal olarak bpa içermeyen 18/8 paslanmaz çelikten 18/8 falan bunların olayı ne hangisi en iyisi ben zamanında çok önceden 89TL'ye termos almıştım zamanında yine iyi paraydı ama leş gibi bir termostu kokusu var ve dış katmanındaki boyalar atmaya başladı kendini.

stanley the quick flip var mesela 1litre 800TL ne farkı var benim attığımdan?​

stanley üniseks – yetişkin adventure vakumlu şişe paslanmaz çelik termos 1 litre, hammertone Green​

Mesela bu daha sıcak soğuk koruma saatleride aynı​

Son düzenleme:
Usta vallahi almışken iyisini alayım diyorum ya sonuçta bozulan biten bir şey değil sızdırırsa ömür boyu garanti falan vermişler o açıdan sevdim de yani alınır mı sizce? "stanley klasik vakumlu çelik termos 1 lt" alacağım.

En iyi stanley hangisi peki? Ve en ucuza nereden alabilirim resmi satıcılı Amazon Trendyol Hepsiburada vs bilginiz var mı baktımda fiyatlar hemen hemen aynıydı.

Maddi kaygınız yoksa stanley alın, uzun yıllar rahat edersiniz. Kılavuzdaki kullanma talimatlarına uyduğunuz sürece bir sorun çıkarmaz. Sıcak içecekleri depolamadan önce termosun içerisine sıcak su koyarak 2-3 dakika bekletirseniz firmanın verdiği zaman değerlerini yakalayabilirsiniz. Buzlu içecekler için 5 gün deniyor. Ben hiçbir termosta 5 gün denemedim ama buzlu içecekler genelde çok çok uzun süreler aynı kalıyor. Yani verilen değer mantıklı olabilir. Nereden aldığınızın çok bir önemi yok. Yeter ki, belgeleri geçerli olsun garanti konusunda sıkıntı çıkmasın. Bu termosun günlük kullanımdaki tek sıkıntısı tek elle kullanımı yok. Mesela sabah arabadayım, trafik yavaş akıyor ara sıra termostan kahve yudumlayayım derseniz yok illa bir bardağa koymak gerekiyor. Veya hareket halindeyken kullanmayı düşünüyorsanız sıkıntı olabilir. Tam olarak kullanım amacınızı belirleyip seçiminizi yapın.

Geri
Yukarı