Terraria ev yaparken nelere dikkat edilmeli?

Syammu12

Centipat
Daha fazla  
Terraria oynamaya yeni başladım ve açıkçası oyun hakkında hiçbir bilgim yok. Okuduğum rehberlerde herkes ev yapmayı önermiş ama detaylı bilgi verilen bir yer bulamadığım için size sormak istedim. Ev yaparken nelere dikkat etmeliyim? Ayrıca evimi yeraltına yapabilir miyim?

Yer altına yapabilirsin ancak NPC'ler yer altına geliyor mu onu bilmiyorum.

Ancak oda da olması gereken şeyler :
  • Işık
  • Masa
  • Sandalye
  • Arka plan, duvar kağıdı.
Arka plana biraz dikkat etmen gerekli duvarların da arkasına çekmelisin.
Bunlar olduktan sonra evine ve odalara NPC'ler rahatlıkla gelecektir.

Terraria oynamaya yeni başladım ve açıkçası oyun hakkında hiçbir bilgim yok. Okuduğum rehberlerde herkes ev yapmayı önermiş ama detaylı bilgi verilen bir yer bulamadığım için size sormak istedim. Ev yaparken nelere dikkat etmeliyim? Ayrıca evimi yeraltına yapabilir miyim?

Ev yapmakla başla birkaç ev videosu izle ve yaptığın odalara bir masa bir sandalye birde meşala koyki oto npc ler spawnlansın

NPC'lerin gelebilmesi için odanın büyüklüğü de önemli. Belirli bir büyüklükte olunca gelebiliyorlar.

Her NPC için ayrı oda gerekiyor oyunda ilerledikçe. Kendi zevkiniz için bol sandıklı, depolama alanlı bir ev yapıp eğlenerek öğrenebilirsiniz. Başta maden kazıp daha üst seviye kazma yapmak iyi bir yönlendirme oluyor, teknoloji ağacında ilerliyorsunuz.

Geri
Yukarı