Terraria inceleme

Daha fazla  
Terraria madenler, yaratıklar, eşyalar ve bir sürü şey barındıran bir oyundur. Oyun 2D olmasına rağmen Minecraft'tan daha geniştir, bu dünyada yapabileceklerinizin sınırı yok. Minecraft'ın eşya, yaratık genişliği Terraria'nın %1'dir. Bu geniş dünya sahibi mükemmel oyunda arkadaşlarınızlada oynayabiliyorsunuz. Craft sistemi vb. Craftı genişletiyor. Madenlerde dopdolu bir deneyim sunuyor, bu oyun anlamanız uzun zaman alabilir. Her şeyi ezberlemeniz zor olabilir. Hayliyle skılırsınız. Aynısını yaşadım, sonra oyunu anladım ve uzun süredir belirli aralıklarla arkadaşlarım ile oynuyorum. Karakterinizi oluşturup zorluk seçebiliyorsunuz, dünyanızı bile kendiniz seçiyorsunuz.
Bir sürü suda boğulma, zombilerin kapıyı kırması gibi MC'de olan mekanik var. Kendi evinizi, karakterinizi, dünyanızı oluşturduğunuz bu dünyada sınır yok, arkadaşlarınız ile daha eğlenceli.

Puanım: 10/10.
Oyunun güncel fiyatı: 18 TL.

Terraria madenler, yaratıklar, eşyalar ve bir sürü şey barındıran bir oyundur. Oyun 2D olmasına rağmen Minecraft'tan daha geniştir, bu dünyada yapabileceklerinizin sınırı yok. Minecraft'ın eşya, yaratık genişliği Terraria'nın %1'dir. Bu geniş dünya sahibi mükemmel oyunda arkadaşlarınızlada oynayabiliyorsunuz. Craft sistemi vb. Craftı genişletiyor. Madenlerde dopdolu bir deneyim sunuyor, bu oyun anlamanız uzun zaman alabilir. Her şeyi ezberlemeniz zor olabilir. Hayliyle skılırsınız. Aynısını yaşadım, sonra oyunu anladım ve uzun süredir belirli aralıklarla arkadaşlarım ile oynuyorum. Karakterinizi oluşturup zorluk seçebiliyorsunuz, dünyanızı bile kendiniz seçiyorsunuz.
Bir sürü suda boğulma, zombilerin kapıyı kırması gibi MC'de olan mekanik var. Kendi evinizi, karakterinizi, dünyanızı oluşturduğunuz bu dünyada sınır yok, arkadaşlarınız ile daha eğlenceli.

Puanım: 10/10.
Oyunun güncel fiyatı: 18 TL.
Gayet hoşuma giden ve yıllardır oynadığım tek oyundur kendisi.

Building yapmak benim için en zevkli olan şey.

Yaptığım bir build örneği:
Capture 2020-09-17 03_13_35.png

'Oynadığım' en iyi oyundur Terraria. Buraya da Master Mod Frost Moon 20. dalgayı atayım. Herkes ulaşamaz haa.Aşağıdaki eşyaları siz düşünün miktarını.
20200703224132_1.jpg

Birde Moonlord yenen var mı aramızda ? Varsa taktik söyleyebilir. 😃
@Lejax bak bakayım.

'Oynadığım' en iyi oyundur Terraria. Buraya da Master Mod Frost Moon 20. dalgayı atayım. Herkes ulaşamaz haa.Aşağıdaki eşyaları siz düşünün miktarını.Eki Görüntüle 672795
Birde Moonlord yenen var mı aramızda ? Varsa taktik söyleyebilir. 😃
@Lejax bak bakayım.
1 kere normal mod, 2 kere expert mod ve 1 kere master modunda denememe rağmen, Moon Lord denilen yaratığı yenemedim.

Eh, bende pes edip build yapmaya başladım.

Gerçekten güzel bir oyun. Harcadığınız vakte değecek.

Oyun şu an indirimlerde önerir misiniz acaba? Çok aşırı kapsamlı olmasından dolayı anlamam diye korkuyorum. Yoksa FNAF alacağım.

Oyun şu an indirimlerde önerir misiniz acaba? Çok aşırı kapsamlı olmasından dolayı anlamam diye korkuyorum. Yoksa FNAF alacağım.
Kesinlikle öneririm. Oyun için detaylı rehberler mevcut, ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde gösteriyor. Oyunun büyük bir Wiki sayfasıda mevcut, oyundaki çoğu özellik için detaylı rehberler sunuyor.

Oyunun resmi formunda yeni başlayan oyunculara çok iyi yardımcı olan oyuncularda mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı