Terraria Truffle adlı NPC nasıl çağırılır?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar internet videolar izledim.

1634305205161.png

Böyle bir alan yaptım fakat arka plan mantar olmadı. Bir de eve Truffle'den önce başka bir NPC geldi. Truffle gelmesi için ne yapmalıyım? Bir evde 2 NPC olabilir mi?

Balıkçının gitmesi lazım envanterinizden NPC'ler yerinden balıkçıyı seçip başka bir eve tıklayarak gitmeisni sağlayabilirsiniz.

Yaptım. Şu anda yapmam gereken başka bir şey var mı?

Yatakta yatarak bekliyorum.

Bu yazıyı yazarken aynı baseye hemşire kostümlü bir NPC geldi. Onu da başka eve yollayacağım.

Mantarlar tam dağılınca ve Truffle'dan başka NPC eve gelmezse kesin gelir diye düşünüyorum.

Hemşirenin yerini başka eve taşıdım fakat hala gitmiyor. Sorgulayınca da bu ev boş diyor.
Anladığım kadarıyla biraz bekleyince gelecek değil mi?
Hala başka NPC'ler geliyor...

1634307479776.png

Sıra halinde 100 blok mantar bloğu gerekli. Ve blokların üstünde mantar olmalı. Evi de tam ortasına inşa et. Eğer olmazsa evin üstüne de sıra halinde 100 blok mantar bloğu diz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıra halinde 100 blok mantar bloğu gerekli. Ve blokların üstünde mantar olmalı. Evi de tam ortasına inşa et. Eğer olmazsa evin üstüne de sıra halinde 100 blok mantar bloğu diz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu Hardmod'a geçirince sorun çözüldü. Tabii onun için "Wall of Flesh" adlı Boss'u yendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı