TES M50 Scooter'ın hız limiti nasıl kaldırılır?

CorbaneZz

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Oyuncu
Benim scooter'ım Tes M50 modeli. 10 inc şişme pnömatik lastikleri var. 700W motor var. 50 KM menzil.
Tamamen Türk malı. Bataryası aspilsan da üretiliyor vs. herhangi bir sorun çıkmadı 1000 KM yaptım. 86 kiloyum ve beni 45 KM götürüyor. Mini robot uygulamasından eco normal ve spor modu hızlarını ayarlayabiliyorum, orada bile Max 35 gözüküyor hızı fakat 35 yapmıyor 30 yapıyor.

Şimdi buna nasıl yazılım atılıyor, nasıl hızı kaldırılır? Fren yapınca şarj oluyor Xiaomi'den daha güçlü hem tork hem menzili hem de hızı daha yüksek fabrikasyon verilerine bakacak olursak ve fiyatı da uygun. Tes (Türk elektrikli scooter) demekmiş. Nasıl hızını arttırırım? En azından 40 KM yapmak istiyorum. Şarjı azaldığı zaman 30'lardan 27'lere düşüyor hızı, bari 40'lardan 37'lere düşsün istiyorum yani. Zaten hızlı deli gibi sürenlerden değilim, sadece yavaş bile giderken yani 15 ile gidiyorum mesela diyorum ki son gaz gitsem zaten 30 yapıyor. Bu algım olmasın istiyorum. 40 bari olsun veya 45-50 olsun ki sürerken darlanmayayım :D Görselleri atıyorum malzeme bu. Ne yaptıysam olmadı belki bilenler çıkar.

Dosya Ekleri

• tes1.png
    tes1.png
    179,8 KB · Görüntüleme: 54
  • tes2.png
    tes2.png
    198,4 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı