Teşhir PS4 Alınır mı?

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Hepsiburada'da teşhir olarak satıldığı iddia edilen PS4 Slim oyun konsolu var.

Sizce bu ürüne güven olur mu? Fiyatı diğer PS4 Slim satan yerlere göre uygun gibi. Teşhir ürün sonradan başımı ağrıtır mı?

@Lintos hocam alınmaz. Bunun yerine temiz bakılmış 2. eller daha iyi olabilir. Çünkü bu cihazlar 7/24 çalıştırılan ve çok yorulan cihazlar, Mining yapılmış ekran kartları gibidir diyebilirim.
İkinci eller bile artık güven sağlamıyor maalesef. Adamın evine gidip 10-15 dakika denemenin pek bir manası olmuyor. Uzun soluklu bir test yapmak gerekiyor cihaza. O yüzden ne yapsam bilemiyorum.

İkinci eller bile artık güven sağlamıyor maalesef. Adamın evine gidip 10-15 dakika denemenin pek bir manası olmuyor. Uzun soluklu bir test yapmak gerekiyor cihaza. O yüzden ne yapsam bilemiyorum.
Hocam haklısınız fakat ikinci ellerde biraz şansınızı denemenizi tavsiye ederim, biliyorsunuz önümüzde PS 5 çıkacak temiz ürünü elinden çıkartmak isteyenler olacaktır kesinlikle.

Teşhir ürünler sergilendiği için hep çalışıyorlar. Temiz gözükür ama oyun oynarken ani donmalar yaşarsınız.
Teşhir ürünler sergilendiği için hep çalışıyorlar. Temiz gözükür ama oyun oynarken ani donmalar yaşarsınız.
Kaç yıllık konsol hala cep yakıyor. Vay be.

Kaç yıllık konsol hala cep yakıyor. Vay be.

Hocam zaten bir arkadaş yorumlarda belirtmiş.

Ekran Alıntısı.PNG

Artık PS3 bile 1200 TL'ye satılıyor. Gerisini siz düşünün.

Alternatif olarak dükkanlardan da 2. el alabilirsiniz, test vs. daha rahat olacaktır diye düşünüyorum.
İkinci el satan bir sürü dükkan var, özellikle yaşadığım şehir çok büyük bir şehir. Dediğiniz gibi 2. el olarak belki onlardan deneyerek alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı