Lenovo Legion 5 Pro alınır mı?

HP ve Acer hiç düşünmediğim markalar ama MSI ve ASUS kalite olarak tartışılmaz bile yükseltmenin yanı sıra ben harici klavye kullanan biride değilim elim, kolum anlık çarpar USB'de bağlı olan bir şeyi kırarım diye çekiniyorum :D

Dediğim gibi hocam karar sizin tabii. Ben HP Omen kullanıyorum 2 yıldır oldukça da memnunum. Yani laptop konusunda benim marka takıntım yok her markanın iyi ve kötü modelleri olabiliyor.

Sizin bütçe ne hocam? Attığım cihaza baktınız mı?

Linkteki ürün gibi bütçe 80-90 bin arası. Attığınız cihazı göremedim. Üstte kalmış şimdi fark ettim.

88K'ya 4070 laptop, kazık.

Tasarım konusunda mesajlardan da anlaşılmıştır sanırım biraz takıntılıyım :D üstelik en üst sınırım 90 bin olduğum için daha fazla bütçenin üstüne çıkamayacağım teşekkür ederim öneriniz için.

Bütçenizi biraz artırıp buna bakın üstte atılan tüm modellerden her türlü üstün bir cihaz.

Maalesef en üst sınırım 90 bin bütçe arttırımı yapamıyorum.

Dediğim gibi hocam karar sizin tabii. Ben HP Omen kullanıyorum 2 yıldır oldukça da memnunum. Yani laptop konusunda benim marka takıntım yok her markanın iyi ve kötü modelleri olabiliyor.

Tabii ki her markanın kötü modelleri olabiliyor haklısınız en geç 2-3 gün içinde yeni bir laptop için karar vermek zorundayım.

Son düzenleme:
4080 olanını gece indiriminde Vatan'dan yakalarsanız alabilirsiniz, 4070 için fazla bu fiyat. Asus almazdım ben yerinizde olsam, Kalite Kontrol ve Coil Whine gibi sorunlarla baş etmek istemiyorsanız özellikle.

4080 olanını gece indiriminde Vatan'dan yakalarsanız alabilirsiniz, 4070 için fazla bu fiyat. ASUS almazdım ben yerinizde olsam, kalite kontrol ve coil whine gibi sorunlarla baş etmek istemiyorsanız özellikle.

Tasarım olarak zaten ASUS'u çok sevmiyorum, 2 gece üst üste bilgisayarlar indirime girmişti dün gece indirime girmedi bu da benim şanssızlığım. :D

Tasarım olarak zaten ASUS'u çok sevmiyorum, 2 gece üst üste bilgisayarlar indirime girmişti dün gece indirime girmedi bu da benim şanssızlığım. :D
Hafta sonları yapmıyorlar ama bugün yapabilirler takip edin.

Geri
Yukarı