Teşhir ürünü monitör kullanmak sorun olur mu?

halil71

Kilopat
Kolay gelsin. Topladığım sisteme monitör olarak LG27GL83A önerilmişti. 4000TL'ye aldım, ürün bugün geldi kutusunu açınca fark ettim daha önce açılmış. Satın aldığım ürünün sitesine gittiğimde monitörün teşhir ürünü olduğunu gördüm ve 3-5 tane de aynı şekil monitör satmış yorumlarda teşhir olmasına rağmen bir sıkıntı olmadığı söylenmiş. Sizce monitörü kullanmaya devam edeyim mi? Göndereyim mi? Herhangi bir çiziği kırığı eksik parçası yok. En yakın fiyat 6 bin yani 2 bin fark var arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu olmadığını belirtmişsiniz, gerçekten yoksa ve eğer garantisi mevcut ise bence kullanmakta sakınca yok.

Gittigidiyor üzerindeki linkten aldıysanız sitesinde teşhir ürünü olduğunu söylüyor çok küçük bir yazıyla. Diğer sitelerde 6000 lira zaten, 4000'e satmalarının sebebi bu olmalı.

Sorunu olmadığını belirtmişsiniz, gerçekten yoksa ve eğer garantisi mevcut ise bence kullanmakta sakınca yok.

Satıcı ürün bilgisine "2 yıl garantilidir teşhir ürünüdür" yazmış. Garantisinde sıkıntı olmaz değil mi? Bir de monitöre uygulamam gereken herhangi bir test falan var mı en azından sıkıntı varsa göndereyim?
GittiGidiyor üzerindeki linkten aldıysanız sitesinde teşhir ürünü olduğunu söylüyor çok küçük bir yazıyla. Diğer sitelerde 6000 lira zaten, 4000'e satmalarının sebebi bu olmalı.

Aynen öyle yazıyormuş o aradaki kafa karışıklığında görmemişim teşhir yazısını.

Bunların kontrolünü yapacağım bir program veya site var mı?

Siyah ekranda köşelere bakın. Sızıntı var mı diye bir göz atın.

Geri
Yukarı