Monitör yerine TV kullanmak sorun olur mu?

Hermanoo

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Dostlar iyi sosyaller, yeni bir kasa topladım ancak bütün bütçeyi kasaya ayırdım ve monitöre bütçe kalmadı.
Odamda halihazırda Samsung 82 ekran bir LED TV var ve bunu kısa süreliğine monitör yerine kullansam kasaya bir arıza açar mı?
Bazı arkadaşlar sistemi yoruyor anakart yaktı gibi şeyler demiş. Çok uzun süre kullanmayacağım zaten göz açısından zararlı.

Bazı arkadaşlar sistemi yoruyor anakart yaktı gibi şeyler demiş. Çok uzun süre kullanmayacağım zaten göz açısından zararlı.
Cahilin birisi taş atmış kuyuya kanma böyle şeylere. Yakından bakarsan gözü daha çok yorar sadece.

Cahilin birisi taş atmış kuyuya kanma böyle şeylere. Yakından bakarsan gözü daha çok yorar sadece.
Hayıt hocam kasaya bir zarar gelmez. Normal şekilde kullanabilrisinz TV'yi.
teşekkür ediyorum hocalarım. Peki ilerde tv ile monitörü bir arada kullanmak istesem ikisinide ekran kartı hdmi ve dp portunamı bağlamam gerek (biraz uzağım bu konulara maruz görün)

Dostlar iyi sosyaller, yeni bir kasa topladım ancak bütün bütçeyi kasaya ayırdım ve monitöre bütçe kalmadı.
Odamda halihazırda Samsung 82 ekran bir LED TV var ve bunu kısa süreliğine monitör yerine kullansam kasaya bir arıza açar mı?

Benim bildiğim kadarıyla sorun olmaz. Hatta ekran alabildiğin zaman 2 ekranın olur. En iyisi kullan. Tek sorun bendeki televizyona bağlanınca laptopumun ekranı siyah ekran. Not: BSoD değil.

TV ile monitör hemen hemen aynı şeyler zaten.

Teşekkür ediyorum hocalarım. Peki ileride TV ile monitörü bir arada kullanmak istesem ikisini de ekran kartı HDMI ve DP portunamı bağlamam gerek (biraz uzağım bu konulara maruz görün)

Ben hiç 2 ekran ekstra bağlamadım. En fazla 1 ekran takviyesi yaptım o da GTA San Andreas'ta otomatik çözünürlük olsun diye. Ama bağlanır aynı anda.

Dostlar iyi Sosyaller, yeni bir kasa topladım ancak bütün bütçeyi kasaya ayırdım ve monitöre bütçe kalmadı.

Bende kullandım bir süre hiçbir sıkıntı olmaz görüntü biraz piksel piksel oluyo ama.

Geri
Yukarı