Teşhir ürünü PS4 Slim alınır mı?

Site saldırılardan dolayı yavaş biraz, ondan dolayı geciktim kusura bakmayın.
Şu an çok yavaş.
Yavaşlaması HDD için normal.
Aradığım cümle bu.
Yani sıfırlanmış ürünlerde sizin normal dediğiniz sorunlar olmuyor genelde.
Az önce saydığım cihazların hepsi sıfır, hem benim hem arkadaşlarımınkiler.
HDD olduğu için yavaşlaması normal diyorsunuz ama alternatiflerde böyle bir sorun olmuyor genelde.
Aleti kullanmadan bu yorumu yapmak yanlış. 8-9 arkadaşımda ve bende oluyor ve hepsi Vatan'dan alınma.

Ne zaman aldınız ürünü ve linkini verebilir misiniz?
PS4 Fat, Slim'in çıkmasından sonra satılmıyor. Slim ve Pro'nun linkleri:

Ekim ayının sonunda teşhir PS4 satın aldım. Bana ulaştığı zaman sıfırdan kesinlikle bir farkı yoktu. Teşhir ürünlerinin kalitesi mağazadan mağazaya değişir. Bazı mağazalar teşhir diye ciddi anlamda yorulmuş makineleri satıyor olabilir.

Teşhir bir PS4 alacaksanız mağazaları kesinlikle iyi araştırın ve hangisini daha iyi bulduysanız oradan alın.

PS4 Fat, Slim'in çıkmasından sonra satılmıyor. Slim ve Pro'nun linkleri:
Tamam ortak bir karara vardık sanırım, konunun başından beri demek istediklerimi özetliyorum.

Sizin ve arkadaşlarınızın aldığı ürünler teşhir değil sanırım. Bu yüzden sorun çıkarma olasılığı biraz daha az oluyor, teşhir ürünü gibi yorulmuş ürünler olmuyorlar genelde. Sanırım arkadaşlarınızla beraber hepiniz bu sorunu yaşıyorsunuz. Şanssız bir durum çünkü aldığınız yerin yorumlarında böyle bir sorundan dolayı yakınan pek kişi yok, size denk gelmiş anlaşılan.

Dediğim gibi bazı teşhir ürünleri çok yorulmuş olabiliyor, haliyle yorumlarda da böyle bir sorun görünce konu sahibini uyardım. İkinci eli deneyerek alması yorulmuş bir cihazı almasından daha iyidir diye, deneyerek aldığı için sorun varsa almaktan vazgeçebilir.

Diğer seçenek olarak ise sıfırlanmış ürünleri sundum, bu ürünler bazen 100-200 lira daha pahalı olsa da sorun çıkarma olasılığı daha az.

Bu yüzden bu gibi sorunlarla karşılaşma şansının en az olduğu ürünleri önerdim. Teşhir ürünü sıfır gibi de çıkabilir, şans işi biraz da.

Geri
Yukarı